Klima servislerine yoğun talep gösterilen İstanbul ilçelerinin başında yer alan Bahçelievler’de KomKli; üstün hizmet kalitesi ve nitelikli personelleri ile en çok tercih edilen servis firması olarak ön plana çıkıyor. Yoğun talepleri kurgulamak üzere dizayn edilen hizmet süreçleri kalabalık uzman kadrosuyla desteklenince servis talebi ileten müşterilerin ihtiyaçları en kısa sürede karşılanıyor.

Güler yüzlü, şeffaf, güvenilir ve sorunsuz hizmetleri ile kurumsal kimliğini güçlendiren KomKli müşteri talepleriyle büyümeye devam ediyor. KomKli “Bahçelievler klima servisi” olarak müşterilerimize sunduğumuz bakım, tamir ya da montaj hizmetlerimizle her geçen gün güvenilirliğimizi arttırıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti kazanmaya dayanan politikamızla müşterilerimizle uzun süreli iş ortaklıkları kurabiliyoruz.

bahçelievler klima servisi

Bahçelievler Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

KomKli Bahçelievler klima servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler sırasıyla; Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi, Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi, Bahçelievler Fevziçakmak Mahallesi, Bahçelievler Hürriyet Mahallesi, Bahçelievler Kocasinan_Merkez Mahallesi, Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi, Bahçelievler Soğanlı Mahallesi, Bahçelievler Şirinevler Mahallesi, Bahçelievler Yenibosna_Merkez Mahallesi ve Bahçelievler Zafer Mahallesi’dir.

klima servisi bahçelievler

Bahçelievler Klima Servisi Bakım Hizmetleri

Klimaların bakım işlemini salt filtre temizliği olarak değerlendirmeyen KomKli “Bahçelievler klima servisi” aldığı işleri maksimum verimlilikle sonuçlandırmaktadır. Klimaların bakımları sırasında klimaların tüm aksamları detaylı olarak kontrol edilir, klimanın elektrik bağlantılarında herhangi bir kaçak olup olmadığı incelenir, klima gazı basıncı denetlenir, filtreler detaylı bir temizlik sürecinden geçirilir.

Siz de KomKli “Bahçelievler klima servisi” farkını yaşamak istiyorsanız servis taleplerinizi 7 gün 24 saat web sitemiz üzerinden bize iletebilirsiniz.

Bahçelievler Klima Servisi Tamir Hizmetleri

KomKli “Bahçelievler klima servisi” çalışanlarına iletilen her bir klima arızası için en kısa zamanda aksiyon alınır. Klimanın modeli, markası ve üretim yılı özelinde arıza ile ilgili görüşülür. Klima arızasının belirtileri de değerlendirilerek talep sahipleri ile iletişime geçilir.

Geniş hizmet ağı ve kalabalık kadrosu sayesinde müşterilerinden ulaşan tamir taleplerine hızla geri dönüş yapan KomKli; müşterilerinin konforlarını ön planda tutar. Klima arızaları farklı ölçekte ve farklı şekillerde gerçekleşebileceği için “Bahçelievler klima servisi” KomKli çalışanları her türlü arıza ihtimaline karşı hazırlıktır.

Temel hedefimiz tek ziyarette klima arızalarını çözmek ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır. Tamir sonrasında talep halinde klimaların bakımı ya da ihtiyaç halinde yedek parça hizmetlerini de sunan KomKli, “Bahçelievler klima servisi” firmaları arasından sıyrılmaktadır.

Bahçelievler Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Bahçelievler Klima Servisi Klima Montajı Hizmetleri

Hane ya da ofis; fabrika ya da tesis; cafe ya da otel gibi mekanlarda kullanılan çeşitli klima türleri bulunur. Her klima sisteminin kendine has özellikleri bulunduğu için “Bahçelievler klima servisi” çalışanları tüm klima türlerinde uzmanlaşmıştır.

Klimaların montajı sırasında mekan özellikleri, klima kullanım amacı ve klima markası özelinde tüm değişkenleri hesaba katan KomKli çalışanları yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. “Bahçelievler klima servisi” KomKli tarafından sağlanan montaj hizmetleri sonrası klimalar verimli bir şekilde kullanılabilir; tesisat bağlantıları dikkatli bir şekilde gerçekleştirildiği için orta ya da uzun vadede klima arızası oluşma ihtimali azalır ve klimaların ömrü uzar.

Verdiğimiz hizmet kalitesi sayesinde, Bahçelievler bölgesinde bulunan bireysel ve kurumsal klima kullanıcıları için KomKli; montajı talepleri esnasında ilk başvurulacak şirket olarak anılmaktadır.

Bahçelievler Klima Servisi Söküm Hizmetleri

Klimalar için montaj ve söküm hizmetleri kullanıcılar tarafından en az önemsenen servisler talepleri arasında bulunur. Klima sahipleri bu işlemler için servis çağırmaya gerek duymasalar da bu hizmetlerin klima verimliliği üzerinde büyük etkisi olduğu inkar edilemez.

Klimaların sökümü de diğer tüm servisler gibi incelik istemektedir. Bu nedenle söküm hizmetine ihtiyaç duyan klima sahiplerinin profesyonel firmalardan destek almaları gerekir. KomKli “Bahçelievler klima servisi” olarak söküm hizmetlerinde de deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Klimaların bağlantılarını söküyor, iç ve dış ünitesini dikkatli bir şekilde birbirinden ayırıyoruz. Hizmetlerimiz sonrası talep edildiği takdirde farklı bir yere klima montajı yaparak da müşterilerimizin konforunun kesintiye uğramasını engelliyoruz.

Bahçelievler Klima Servisi
5 Kullanıcılar (5 Oy)
Değerlendirme

(5 Oy)

Değerlendirmede bulunun.