KomKli olarak Bakırköy ilçesindeki müşterilerimizin klimaları ile ilgili ilettikleri hizmet taleplerine en hızlı şekilde geri dönüşler yaparak, kendilerine en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

50’den fazla konusunda uzman personelimizde “Bakırköy klima servisi” hizmetlerinin ayrıcalığını hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize uzun yıllardır yaşatıyor ve yaşatmaya devam ediyoruz.

Klimalarınızın çalışmasından memnun değil misiniz? Klimalarınızın üflediği havanın kalitesi mi düştür? Klimalarınızın donatıldığı teknik özellikleri kullanamıyor musunuz? Klimalarınız gereğinden fazla mı elektrik harcıyor? Klimalarınız bir anda çalışmayı durdurdu mu?

Tüm sorunlarınıza tek seferlik ziyarette kesin çözüm bulunmasını ve sunulan çözümlerin uzun yıllar boyunca kalıcı olmasını istiyorsanız siz de binlerce memnun müşterimiz gibi “Bakırköy klima servisi” çalışanlarına taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tüm gün hizmet anlayışımız ile haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz KomKli “Bakırköy klima servisi” çalışanlarına dilediğiniz zaman telefonla ya da web sitemiz üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

KomKli Bakırköy Klima Servisi Olarak Tüm Markalarda Hizmet

İstanbul gibi bir metropolde almak istediğiniz hizmet her ne olursa olsun beklemeniz normal sayılırken, “Bakırköy klima servisi” olarak klimalarınız ile ilgili hizmet almak istediğinizde sizi bu sorundan kurtarıyoruz. Sadece Bakırköy ilçesinde değil, tüm İstanbul ilçelerinde en hızlı ve en kaliteli hizmet sağlayan lider firma konumunda olan “Bakırköy klima servisi” KomKli, hizmet kalitesiyle müşterilerinden tam puan almaya devam ediyor.

Aura, Airwell, Alarko, Arçelik, Airfel,  Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Denki, Diamond Electric, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Fujiplus, General, General Electric, Gree, Goodman, Haier, Hicon, Hitachi, High Life, Hotpoint Ariston, Kumtel, LG, Midea, Mitsubishi, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Olefini, Regal, Raks, Rubenis, Sanyo, Samui, Samsung, Siemens, Shiro, Sharp, Sigma, Siemens, Toshiba, Trane, Tronic, Teba, Vaillant, Vestel, Vestfrost, Vrf Arrow, VRV. Westinghouse, York  gibi en yaygın kullanılan markaların ve daha birçoğunun ürettiği klima modelleri için profesyonel çözümler sunan KomKli “Bakırköy klima servisi” klima teknisyenleri, tüm klima türlerinde uzmanlaşmıştır.

İşletmelerde, bankalarda, ofislerde, fabrikalarda, evlerde, müstakil konutlarda vb. mekanlarda kullanılan farklı kapasitelere sahip klimaların tüm servis süreçlerini gerçekleştiren “Bakırköy klima servisi” ekibi hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

KomKli Bakırköy Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bakırköy Ataköy 1. Mahallesi, Bakırköy Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Bakırköy Ataköy 3-4-11. Mahallesi, Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi, Bakırköy Basınköy Mahallesi, Bakırköy Cevizlik Mahallesi, Bakırköy Kartaltepe Mahallesi, Bakırköy Osmaniye Mahallesi, Bakırköy Sakızağacı Mahallesi, Bakırköy Şenlikköy Mahallesi, Bakırköy Yenimahalle Mahallesi, Bakırköy Yeşilköy Mahallesi, Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi, Bakırköy Zeytinlik Mahallesi ve Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi;  KomKli “Bakırköy klima servisi” olarak hizmet verdiğimiz mahallelerdir.   

bakirkoy klima servisi

KomKli Bakırköy Klima Servisi İle Klimanızı Şımartın

Kaliteyi herkes için ulaşılabilir hale getiren ve müşteri memnuniyeti sağlama konusunda tüm servis süreçlerini titizlikle planlayan “Bakırköy klima servisi” firması KomKli uygun fiyat politikası ile de müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye taşımaktadır.

Hem kaliteli, hem hızlı hem de uygun fiyata klimalarınızdan aldığınız verimi arttırmak istiyorsanız “Bakırköy klima servisi” hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Taleplerinizi ilettiğiniz anda sizi arayarak hizmet süreçlerini belirleyen KomKli çalışanları en yakın zamanda sizi ziyaret eder.

Klima montajı ve klima sökümü servislerimizde; müşterilerimizin klimalarının BTU değerine uygun konumlandırma yapılır, iç ve dış ünite montajları sağlam ve güvenlikli bir şekilde gerçekleştirilir. Klimaların veriminin arttırılması ve uzun süre yüksek performans göstermesi için tüm ayrıntılar hesaba katılır. Aynı şekilde klima sökümü taleplerinde de müşterilerine hizmet götüren “Bakırköy klima servisi” firması KomKli bu işlemler sırasında klimaların hiçbir aksamına zarar gelmemesi adına profesyonelce çalışır.

Bakımla alakalı servislerimizde; tüm marka ve model klimaların dönemsel bakımlarını gerçekleştiren KomKli “Bakırköy klima servisi” çalışanlarının verdikleri hizmet sonrası müşterilerimizin klimalarının performansları yükselir, klimalarının kullanım ömrü uzar, klimaların verimi yükselirken solunan havanın kalitesi de arttırılır. KomKli tarafından verilen bakım hizmetleri ile müşterilerimiz tüm mevsimlerde maksimum konfora ulaşabilir.

Müşterilerimizin klimalarının arızası ne olursa olsun en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. KomKli “Bakırköy klima servisi” olarak bize iletilen tamir taleplerinde hızlı aksiyon alıyoruz ve müşterilerimizin klimalarını en yakın zamanda maksimum performans ile kullanmaları adına gerekli işlemleri yapıyoruz. Hizmet öncesi ve sonrası dönemde müşterileri ile iletişimini koparmayan KomKli Bakırköy klima servisi çalışanları her daim şeffaf hizmet anlayışları ile fark yaratmaktadır.

Bakırköy Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (8 Oy)
Değerlendirme
(8 Oy)
Değerlendirmede bulunun.