İstanbul’un en hızlı büyüyen ve servis taleplerinin en yoğun olduğu ilçelerin başında yer alan Başakşehir; KomKli firmasının yoğun olarak hizmet verdiği ilçelerden biridir. Kalabalık uzman kadrosu ve profesyonel hizmet süreçleri ile Başakşehir’de bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerin servis taleplerini yanıtlayan KomKli “Başakşehir klima servisi” başarılarıyla adından söz ettirmektedir.

“Başakşehir klima servisi” KomKli olarak klimaların onarım, bakım ve montajlarını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Bosch, Mitsubishi, Vestel, Demirdöküm, Alarko ve daha birçok markanın farklı klima modelleri için servis sağlıyor; tek ziyaretle müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye odaklanıyoruz.

KomKli “Başakşehir klima servisi” çalışanlarımızı özenle seçiyor; deneyimlerini sorguluyor ve aynı zamanda uzmanlıklarını sürekli ilerletmeleri için gerekli eğitimleri kendilerine sunuyoruz. Böylece personellerimizin kalifikasyonlarını iyileştirirken markamıza da sürekli yatırım yapıyoruz.

başakşehir klima servisi

Başakşehir Klima Servisi KomKli ile Her Mevsim Konforlu

Klimalarını yaz ve kış aylarında kullanan klima sahiplerinin konforlarını sürekli kılan hizmet süreçlerimiz ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Güvenilir ve şeffaf hizmetlerimizi hızlı servislerimizle birleştirerek müşterilerimize KomKli kalitesini yaşatmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizin öncesinde olduğu kadar sonrasında da müşterilerimizin aramalarına yanıt veriyor; memnuniyetlerini sağlamak için gerektiği takdirde servis süreçlerimizi yeniliyoruz.

Klima Bakımları için Başakşehir Klima Servisi KomKli

Klimaların sık sık arızalanmaması, klimaların çalıştığı ortamlarda sağlıklı nefes alınabilmesi ve klimaların yol açabileceği hastalıklardan uzak durulması için klima bakımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Her ne kadar klima kullanıcıları klima filtrelerini zaman zaman temizleseler de düzenli klima bakımları sırasında çok daha detaylı işlemler yapılır.

KomKli “Başakşehir klima servisi” firması tarafından sağlanan klima bakımları sırasında klima filtreleri, iç ve dış ünite fanları ve klima ünitelerinin hem içi hem dışı temizlenir. Klimaların tesisat bağlantıları ve elektrik kablolarına varana dek elektrik bağlantıları titizlikle gözden geçirilir.

“Başakşehir klima servisi” KomKli imzası taşıyan klima bakımları sonrası klimalar çok daha verimli çalışırken, daha az enerji harcayarak sahiplerinin tasarruf etmesini mümkün kılar.

Başakşehir Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

 

Klima Onarımı için Başakşehir Klima Servisi KomKli

Klimaların düzenli olarak bakımlarının yapılmaması, klima montajı sırasındaki yanlış müdahaleler ve zamanın etkisiyle klima aksamlarının aşınmaya başlaması klima arızalarının oluşmasına zemin hazırlayabilir.

“Başakşehir klima servisi” KomKli olarak Başakşehir’den gelen klima onarımı servis taleplerine hızla geri dönüş yaparak bizi tercih eden müşterilerimizi kaliteli hizmetlerimizle tanıştırıyoruz.

Klima Montajı için Başakşehir Klima Servisi KomKli

KomKli “Başakşehir klima servisi” olarak en iddialı hizmetlerimiz arasında klima montajları da yer almaktadır. Müşterilerimizin ilk günden itibaren klimalarını maksimum verimle kullanabilmeleri, güvenlik sorunu yaşamamaları, gereksiz elektrik tüketmemeleri ve klimalarının sık sık arızalanmaması adına verdiğimiz klima montajı hizmetleri ile memnuniyetlerini yükseltiyoruz.

Klima montajlarından önce klimaların iç ve dış ünitelerinin nereye konumlandırılacağı; montaj yerlerinin yeterli sağlamlığa sahip olup olmadığı; klimaların karşısında hava sirkülasyonunu engelleyen büyük eşyalar olup olmadığı ve doğru elektrik kablolarının seçilip seçilmediği gibi birçok ayrıntıya dikkat ediyoruz. Başakşehir klima servisi KomKli olarak klimaların tesisat bağlantılarını kusursuz bir şekilde yaparak klima montajları hizmet süreçlerimizi sonlandırıyoruz. 

 

Başakşehir Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (5 Oy)
Değerlendirme

(5 Oy)

Değerlendirmede bulunun.