KomKli Bayrampaşa klima servisi olarak İstanbul’un dört bir yanında klima kullanıcılarının; bakım, tamir, montaj gibi hizmet taleplerine geri dönüşler yaparak kendilerine en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Bunaltıcı yaz sıcaklarında soluk almayı kış günlerinde ise ortam sıcaklığını ideal seviyeye indirmeyi sağlayan klimalar bakıma ihtiyaç duyan; montajından sökümüne dek profesyonellerin dokunuşunu isteyen ve arıza yapması durumunda hayat konforunu düşüren elektronik cihazlardır. Bu nedenle klimalar için sağlanan hizmetler klimalardan alınan verimi doğrudan etkiler.

İstanbul, Bayrampaşa‘da klima servisi firmaları arasında yüksek müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan KomKli; bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle sektör öncüleri arasında yer almaktadır.

bayrampaşa klima servisi

Bayrampaşa Klima Servisi Montaj Hizmetleri

Yeni bir klima alan ya da mevcut klimasını farklı bir odada veya mekanda kullanmak isteyen kişilere Bayrampaşa klima servisi olarak montaj hizmeti sunuyoruz. Klimaların verimli çalışabilmesi adına klima montajı hizmetlerimiz kapsamında öncelikle klimaların iç ve dış ünitelerinin yerini belirliyor; tesisat bağlantılarını yapıyor ve klimaların bakır boru izolasyonunun tamamlayarak klima kurulum sürecini tamamlıyoruz.

“Bayrampaşa klima servisi” KomKli çalışanlarına ulaşan klima montajı taleplerini İstanbul geneline yayılan servis ağımızla karşılayarak klima montajı servisimizle fark yaratıyoruz. Diğer tüm hizmet bölgelerimizde olduğu gibi; Bayrampaşa klima servisi çalışanlarımızı da özenle seçerek KomKli firmasının marka değerini yükseltmek adına çalışmayı sürdürüyoruz.

KomKli Bayrampaşa klima servisi olarak sunduğumuz montaj hizmetlerimizle müşterilerimizin klimalarından aldıkları verimi yükseltecek servis süreçlerini en kapsamlı şekilde kurguluyoruz.

Bayrampaşa Klima Servisi Söküm Hizmetleri

Montaj ve söküm dendiğinde ilk akla gelen servis firmaları arasında yer alan “Bayrampaşa klima servisi” KomKli; hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla hareket eder. Klima sökümü taleplerini ileten iş ortaklarına profesyonel klima teknisyenleri ile hizmet sunan firmamız;Bayrampaşa klima servisi, bilinirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Klima sökümü hizmet taleplerine zamanında geri dönüş yapan, incelikli bir servis süreci başlatan ve aynı zamanda servis sonrası desteklerle de tercih edilme sıklığını arttıran Bayrampaşa klima servisi; klima sökümü sırasında klimalara zarar gelmesini engeller. Böylece sökümü yapılan klimalarda spesifik bir arıza oluşumu söz konusu değilse klimalar kullanılmaya devam edilebilir.

Bayrampaşa Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Bayrampaşa Klima Servisi Bakım Hizmetleri

Klima bakımı; klima servisleri içerisinde en çok ihmal edilen ancak klimaların verimli çalışması adına en kritik öneme sahip servis süreçleri arasında yer alır. Bayrampaşa klima servisi klima bakımı hizmetlerinde de diğer tüm servislerinde olduğu gibi yüksek müşteri memnuniyeti kazanmayı hedeflemektedir.

Ev tipi ya da sanayi tipi klima sistemleri fark etmeksizin tüm klima çeşitlerinin dönemsel bakımları ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Geniş hizmet ağı ve bakımı yapılan klima markalarının çeşitliliği bir araya geldiğinde ortaya KomKli farkı çıkmaktadır. Yaz ve kış aylarına geçiş dönemlerinde müşterilerimizin ilettiği klima bakımı taleplerine öncelik vererek hizmet gereksinimlerini en kısa sürede karşılıyoruz.

Bayrampaşa klima servisi olarak klima bakımı süreçlerimizde klimaların tüm tesisatlarını, elektrik kablolarını, bağlantı noktalarını ve R-22 gaz basıncını gözden geçiriyor; klimaların üflediği havanın solunum için ideal niteliklere sahip olması adına filtre temizliğini en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiriyoruz. Böylece klima içerisindeki aşınmaya başlayan aksamları tespit ederek olası klima arızalarını da önceden belirleme imkanına sahip oluyoruz.

Bayrampaşa Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

KomKli Bayrampaşa klima servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler sırasıyla; Altıntepsi Mahallesi, Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesi, Bayrampaşa İsmet Paşa Mahallesi, Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi, Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi, Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi, Bayrampaşa Ortamahalle Mahallesi, Bayrampaşa Terazidere Mahallesi, Bayrampaşa Vatan Mahallesi, Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesi ve Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi’dir.

Bayrampaşa Klima Servisi Klima Tamiri Hizmetleri

Bayrampaşa klima servisi teknisyenlerine iletilen tamir talepleri en kısa zaman zarfında yanıtlanır. Müşterilerimizden gelen arıza kayıtları incelenir, müşterilerimize geri dönüş yapılır ve ziyaret zamanı kendilerine iletilir.

Klima arızalarının niteliğinin tespit edilmesine yönelik yapılan görüşmeler sonucunda klimaların marka ve modeli hakkında profesyonel bilgiye sahip teknisyenler adrese yönlendirilir.

Klima arızalarına hızla çözüm üreterek klima kullanıcılarının konforunu arttırmayı amaçlayan KomKli; “Bayrampaşa klima servisi” firmaları arasındaki öncü konumunu yüksek müşteri memnuniyeti odağında hizmet vermesiyle elde etmiştir.

Siz de klimalarınız için klima teknik servis hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen KomKli Bayrampaşa klima servisi irtibat numaralarını arayarak ya da internet sitesi üzerinden talep formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (6 Oy)
Değerlendirme

(6 Oy)

Değerlendirmede bulunun.