KomKli Beşiktaş klima servisi olarak dört mevsim klimalarınıza teknik destek vermeyi sürdürüyoruz. En temel klima servisleri arasında yer alan bakım, tamir, montaj ve söküm servislerimizle 7 gün 24 saat boyunca tarafımıza ilettiğiniz taleplere geri dönüş yapıyoruz.

Özellikle yaz aylarında klimaların iklimlendirme fonksiyonuna duyulan ihtiyaç farklılaşıp artıyor. Kış ayları boyunca çalıştırılan, hava koşullarından ister istemez etkilenen klimalarınızın bakımı önemli bir ihtiyaç haline geliyor. 

beşiktaş klima servis, servisi ve servisleri

Yeni mevsimini klimalarınızın bakımını yaptırarak karşılayabilmek ve bahar havasını evlerinize taşımak için siz de KomKli “Beşiktaş klima servisi” çalışanlarına ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen hızlı ve güvenli hizmet ağımızla ihtiyaçlarınızı önceliklendiren ekibimizin tamamı konusunda uzman personellerden oluşmaktadır.

Tek yapmanız gereken Beşiktaş klima servisi KomKli teknik personeline ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğunu iletmenizdir. Sonrasını bize bırakın ve kaliteli hizmet almanın keyfini çıkarın.

Klimalarınızın markası ya da modeli ile ilgili ayrım gözetmeksizin tüm klimaların bakımını, onarımını, montajını ve yedek parça teminini gerçekleştiren KomKli “Beşiktaş klima servisi” çalışanlarına, hizmet sonrasında da dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Klima Servisi KomKli İle Klimaların Performansı Artıyor

KomKli Beşiktaş klima servisi olarak sağladığımız tüm hizmetlerimizdeki amacımız müşterilerimizin evlerinde, iş yerlerinde kullandıkları klimaların verimini yükseltmek ve performansını arttırmaktır. Verimli çalışmayan gereğinden fazla enerji harcayan klimalar kullanıcılarına maddi olarak yük olurlar ve sundukları konfor azalır.

Müşteri memnuniyeti söz konusu oldukça KomKli “Beşiktaş klima servisi” çalışanları hem müşterileriyle olan ilişkilerinde hem de verdikleri hizmetlerde farkını ispat eder.

Servis hizmetimiz sonrasında müşterilerimizin klimalarının verimliliği artar, klimaların performansı yükselir. En önemlisi de klimaların kullanım ömrü artar. Böylece klimaların zamanından önce yenilenmelerinin ve ekstra masraf çıkarmalarının önüne geçilmiş olunur.

Beşiktaş Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Beşiktaş Klima Servisi KomKli Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Beşiktaş Abbasağa Mahallesi, Beşiktaş Akat Mahallesi, Beşiktaş Arnavutköy Mahallesi, Beşiktaş Balmumcu Mahallesi, Beşiktaş Bebek Mahallesi, Beşiktaş Cıhannuma Mahallesi, Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi, Beşiktaş Etiler Mahallesi, Beşiktaş Gayrettepe Mahallesi, Beşiktaş Konaklar Mahallesi, Beşiktaş Kuruçesme Mahallesi, Beşiktaş Kültür Mahallesi, Beşiktaş Levazım Mahallesi, Beşiktaş Levent Mahallesi, Beşiktaş Mecidiye Mahallesi, Beşiktaş Muradiye Mahallesi, Beşiktaş Nisbetiye Mahallesi, Beşiktaş Ortaköy Mahallesi, Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Türkali Mahallesi, Beşiktaş Ulus Mahallesi, Beşiktaş Vişnezade Mahallesi ve Beşiktaş Yıldız Mahallesi hizmet verdiğimiz mahallelerdir.

KomKli Beşiktaş Klima Servisi İçin Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

İstanbul genelinde Beşiktaş klima servisi hizmetlerimizi gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini maksimize etmek adına en ufak ayrıntıları dahi göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimiz KomKli Beşiktaş klima servisi ile çalışmayı bir kez tercih ettiğinde, bundan sonraki tüm klima bakım, klima onarım, klima yedek parça ve klima montaj hizmetlerinde bizimle iletişime geçmeleri gerektiğini onlara en kaliteli hizmeti sağlayarak hissetmelerini sağlıyoruz.

Tüm servis hizmetlerimizin şeffaf ve güven verici olması için müşterilerimize yaptığımız işlemlerle ilgili anlık bilgilendirme yapıyor ve bundan sonraki süreçte klima kullanımları ile ilgili önerilerde bulunuyoruz.

Klima konforuna alışan ve sağladığı bir çok teknik özelliği deneyimleyen müşterilerimizin servis süreçlerini hızlandırıp, kesintisiz konfor sağlamak adına Beşiktaş klima servisi ekibimizi kalabalık bir uzman ekibi bir araya getirerek oluşturuyoruz. Yıllardır sektörde öncü konumda yer alan KomKli Beşiktaş klima servisi hizmetlerimizden yararlanarak kalitemizi deneyimleyebilirsiniz. 

Beşiktaş Klima Servisi KomKli Tüm Klima Tipleri için Hizmet Veriyor 

Beşiktaş klima servis hizmeti veren firmalar arasında tüm tipteki klimalara hizmet verebilen öncüler arasında yer alıyoruz. Mekan yapısına, kapasitesine ve özelliklerine göre farklılaşan tavan tipi klimalar, kaset tipi klimalar, duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar gibi farklı türlerdeki modellere hizmet veriyoruz.

Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılan ve birbirinden çok farklı teknik özelliklere sahip olan klimalar hakkında donanımlı, profesyonel çalışanlarımızla %100 memnuniyetinizi garantiliyoruz.

“Beşiktaş klima servisi” olarak kapsamlı hizmetlerimizle klimalardan kaynaklanabilecek olası zararlarınızın önüne geçiyor ve çalışanlarımızın teknik bilgilerini üst düzeyde tutabilmek adına onlara gerekli eğitimleri sağlıyoruz. Kurumsal yapımızla da farkımızın en konforlu şeklini müşterilerimizle paylaşarak, bugüne kadar kazandığımız saygınlığımızı devam ettirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Az enerji harcayan, verimli çalışan, kullanım ömrü uzayan ve sağlık problemlerinin oluşmasına geçit vermeyen klimalar; KomKli Beşiktaş klima servis ile artık imkansız değil! Beşiktaş klima servisi KomKli olarak klimalarınızın bakım, tamir ve montaj ihtiyaçları için uzman tekbik personelimizle hizmetinizdeyiz.

Klimanız yeterli soğutmuyor ya da ısıtmıyorsa BTU’su yetersiz kalıyor olabilir. Buılunduğunuz yere göre kaç BTU’luk klimanız olması gerektiğini aşağıdaki BTU Hesaplama aracı ile kolaylıkle öğrenebilirsiniz.

BTU

BTU Hesaplama
Yaklaşık Gerekli BTU Miktarı:

BTU Nedir?

British Thermal Unit (İngiliz Isı Birimi).
Sıcaklığı arttırmak veya düşürmek için gereken enerji miktarını ölçen bir güç ölçüm birimidir.

* Kesin sonuçlar için bazı ek koşullar ve değerlerin hesaplanması gerekmekte.

Beşiktaş Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (14 Oy)
Değerlendirme

(14 Oy)

Değerlendirmede bulunun.