Giderek büyüyen ve artan nüfusuyla İstanbul’un en yoğun ilçeleri arasında gösterilmeye başlanan Beylikdüzü, servis taleplerini en sık aldığımız ilçeler arasında yer alıyor. Beylikdüzü kombi servisi firması KomKli olarak; kemikleşmiş kaliteli hizmet anlayışımızı İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen servis taleplerinde sergiliyoruz. 

İstanbul geneline yayılan hizmet ağımız sayesinde İstanbul, Beylikdüzü’nde kombi servisi ihtiyacı olan müşterilerimizle kısa sürede buluşuyor; tamir ve bakım için gereken tüm süreçleri yerine getirerek kombilerin verimli bir şekilde kullanılması adına üzerimize düşen görevleri başarı ile tamamlıyoruz.

beylikdüzü kombi servisi

Kombi Servisi Beylikdüzü

KomKli “Beylikdüzü kombi servisi” olarak verdiğimiz onarım hizmetleri sonrası müşterilerimiz kombilerini verimli bir şekilde kullanmaya devam edebiliyor ve konforları kesintiye uğramadan günlük hayatlarını sürdürebiliyor. Aynı şekilde sunduğumuz bakım hizmetimizle kombi verimliliğini yükselterek doğal gaz faturalarını düşürebiliyoruz.

Uygun ve adil fiyat politikamız sayesinde müşterilerimizle aramızda uzun soluklu işbirlikleri kurabiliyoruz. Siz de kombiniz için onarım ya da bakım hizmeti almak istiyorsanız KomKli Beylikdüzü kombi servisi çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.


Beylikdüzü Kombi Servisi Kombi Tamir Hizmetleri

Kombiler komplike çalışma mekanizmaları nedeniyle birçok farklı arıza verebilirler. Zamanında yapılmayan kombi bakımları, kombilerin yanlış kullanılması ya da kombilerin zaman içerisinde aksamlarının zarar görmesi sonucu etkisini hissettiren arızalar için mutlaka profesyonel çalışanlara sahip kombi servis firmalarından destek istenmelidir.

Kimi zaman basit bir şekilde çözümlenebilecek bir sorun kombi onarımı yapılmadığı takdirde güvenlik için risk oluşturabilir. Kombi su damlatıyorsa, gürültülü bir şekilde çalışıyorsa, çalışırken su damlatıyorsa, verimli bir şekilde ısıtmıyorsa, kalorifer peteklerindeki ısı yeterli derecede yükselmiyorsa, peteklerde ısı dağılım eşitsizliği bulunuyorsa ve kombiler normalden farklı bir şekilde çalışmaya başladıysa kombi arızasından şüphe edilebilir. Bu gibi bir durumda “Beylikdüzü kombi servisi” firması KomKli uzman kombi teknisyenleri yardımıyla kombi arızalarını hızlıca giderilebilir.

Beylikdüzü Kombi Servisi Kombi Bakım Hizmetleri

Kombi kullanıcılarının verimliliklerinin devamlılığı için dönemsel olarak kombi bakımlarını yaptırmaları gerekir. Kombi bakımları yalnız konusunda uzman kombi teknisyenlerinin görev aldığı servis firmalarına yaptırılmalıdır. “Beylikdüzü kombi servis” KomKli, bünyesinde profesyonel kombi çalışanlarına yer verir ve onların bilgisini düzenli olarak sağladığı eğitimlerle güncel tutar.

Markası ve modeli fark etmeksizin tüm kombiler için kombi bakımları sunan KomKli “Beylikdüzü kombi servisi” olarak en çok tercih edilenler arasında olma başarısına sahiptir. Yüksek müşteri memnuniyeti kazanmak üzere tasarlanan hizmet standartları Beylikdüzü kombi servisi KomKli ayrıcalığını yaşamak isteyen kombi sahiplerini beklemektedir.

Siz de kombilerinizin bakımlarını yaptırmak istiyorsanız Beylikdüzü kombi servisi KomKli çalışanlarına taleplerinizi iletebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sırasında kombilerinizin tüm bağlantı noktalarının ve iç mekanizmalarının bakımını gerçekleştirerek kombilerinizin eskisi kadar verimli olarak çalışmasını sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü’nde Kombi Servisi Hizmetleri Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Demirdöküm Kombi Servisi
Arçelik kombi Servisi
Baymak kombi Servisi
Ferroli kombi Servisi
Vaillant kombi Servisi
ECA kombi Servisi
immergas kombi Servisi
Ariston kombi Servisi
Kombi Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

KomKli “Beylikdüzü kombi servisi” tarafından sağlanan periyodik kombi bakım hizmetleri sırasında; kombilerin sıcak su ve kalorifer yanma durumlarının, cihazların su sızdırıp sızdırmadıklarının ve elektrik bağlantılarının düzgün olup olmadıklarının kontrolleri yapılır.

Kombinin tozlanma durumuna göre temizliği gerçekleştirilir; yanma odasındaki brülör temizlenir, kombi baca fanı kontrol edilip bölgedeki tozlar akıtılır. Genleşme tankının çalışması denetlenir, basınç seviyesi incelenir ve pislik tutan filtre temizlenir. “Beylikdüzü kombi servisi” KomKli çalışanlarımız bakım işlemlerini, kombilerin türüne göre özelleştirilir. Bacalı ya da yoğuşmalı kombilerin bakımları sırasında tüm tedbirler alınır.

Kombi bakımları için çok düşük fiyata hizmet vereceğini belirten servis firmalarına itimat edilmemesi gerekir. Kurumsal yapıya sahip olmayan servis firmaları orta ve uzun vadede ciddi tehlikelerle karşılaşılmasına neden olabilir. Siz de cihazınız için kombi servis ihtiyacı hissediyorsanız güvenilir hizmet verdiğinden emin olduğunuz KomKli “Beylikdüzü kombi servisi” ile yola devam edebilirsiniz.

Beylikdüzü Kombi Servisi
4.9 Kullanıcılar (15 Oy)
Değerlendirme

(15 Oy)

Değerlendirmede bulunun.