İstanbul’ün tüm ilçelerinden, özellikle Fatih ilçesinden iletilen kombi bakımı, tamiri ve petek temizliği hizmet taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapan KomKli; hızlı, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Fatih kombi servisi firmaları arasından kurumsallığı, müşteri memnuniyeti kazanmaya bakış açısı ve tek ziyarette kesin çözüm felsefesiyle sıyrılmayı başaran KomKli çalışanlarını özenle seçiyor. Yalnızca kombi teknisyenliği yapma yetkisi ve yeterliliği bulunan uzmanlarla çalışan KomKli; İstanbul geneline hizmet verdiği için geniş bir kadroyla faaliyetlerine devam ediyor.

Hermetik kombi, yarı hermetik kombi, yoğuşmalı kombi ve bacalı kombi teknolojilerine hakim olan KomKli çalışanları; sundukları tüm hizmetlerde kombi sahiplerinin güvenliğini ve konforunu önceliklendiriyor.

Fatih kombi servisi firması KomKli, sunmuş olduğu hizmetler ile kombilerin verimliliğini arttırmayı, doğalgaz tüketimini kısıtlamayı ve kombi sahiplerinin kombilerini daha uzun süre kullanabilmesini amaçlar. Kombi tamiri hizmetlerinde arızanın mümkün olduğunca erken tespit edilmesi ve daha ciddi sorunlar ortaya çıkmaması için gerekli prosedürleri yerine getirir.

Kombi petek temizlikleri esnasında her bir peteği pisliklerden arındırır; ortam ısısının dengelenmesini sağlar ve özel kimyasal temizleyicileri peteklere yollayarak peteklerin ömrünü uzatır.

kombi servisi

Kombi Markası Fark Etmeksizin KomKli Fatih Kombi Servisi Hizmet Verir

Fatih kombi servisi firmaları arasında; Sigma, Baymak, Baykan, Buhara, Merloni, İhlas, Sanica, Lambert, Ariston, Bosch, Vestel, Alarko, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Beko, E.C.A ve Beretta gibi farklı segmentteki kombi markalarının tamamı için hizmet sunan ender firmalardan biri olan KomKli; kombi kullanıcılarının tamamının taleplerini yerine getirebilir.

Kombilerin değişen ve gelişen teknolojileri doğrultusunda bilgilerini güncelleyen KomKli Fatih kombi servisi çalışanları her daim güler yüzlü hizmet sunar. Servis süreçleri esnasında kombi sahiplerine detaylı açıklamalar yapılır ve kendilerinden gelen sorular yanıtlanır. Uygun kombi servisi ücretleri ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanan KomKli ayrıcalıklarını tüm müşterilerine yaşatır.


Kombilerin Ömrünü Uzatan Servisler İçin Fatih KomKli Klima Servisi

KomKli Fatih kombi servisi çalışanları verdikleri hizmetlerde öncelikle müşterilerinin güvenliğini düşünür; sonrasında kombilerinin ömrünü uzatmayı amaçlar. Gerçekleştirilen kombi bakımı, tamiri ve petek temizlikleri hizmetlerinde tüm aşamalar yerine getirilerek kombi parçaları teker teker gözden geçirilir. Bu çalışma disiplinin en önemli katkısı kombilerdeki en ufak sorunların tespit edilebilmesi ve sorunlar henüz ciddi arızalara yol açmadan gerekli tedbirlerin alınmasıdır. KomKli önleyici hizmetleri sayesinde kombilerin gereksiz yere zorlanmasını, kombi parçalarının aşınmasını ve kombilerin kullanım dışı kalmasını engeller.

İstanbul’un her iki yakasında da faaliyetlerini sürdüren KomKli Fatih kombi servisi; uzmanlığını sürekli geliştirdiği ve memnun müşterilerini arttırdığı için sektördeki lider firma pozisyonuna ulaşmıştır. Marka bilinirliği artmasına rağmen hizmetlerini giderek daha kaliteli hale getiren bir hizmet politikası benimseyen KomKli; kombi servisi hizmetleri almayı düşünenlerin tek tercihi olmayı başarmıştır.

Kaliteden Ödün Vermeyenler için KomKli Fatih Kombi Servisi

Kombi kullanıyorsanız ve en soğuk kış günlerinde dahi konforunuz maksimum düzeyde kalsın istiyorsanız siz de KomKli Fatih kombi servisi ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. En kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara alabilir; kombilerinizi uzun süre yüksek verimlilikle kullanabilirsiniz.

KomKli hizmetlerinden yararlanmak için https://www.komkli.com/kombi-servisi/ adresinde yer alan “Servis Çağır” formunu doldurabilir veya irtibat numaralarından servis taleplerinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Fatih Kombi Servisi
5 Kullanıcılar (3 Oy)
Değerlendirme

(3 Oy)

Değerlendirmede bulunun.