İstanbul’un en gözde semtlerinden biri haline gelen ve nüfusu gün geçtikçe daha hızlı artan Göktürk; genel olarak servis taleplerinin en yüksek olduğu yerler arasında yer almaktadır. KomKli “Göktürk klima servisi” olarak gelen tüm servis taleplerinde uzmanlığımızı sergiliyoruz.

Klima montajları, klima bakımları, klima onarımları ve klima sökümü hizmet taleplerine bölgede yer alan uzman servis ekibimizi yönlendirerek hızlı hizmet anlayışımızın gerekliliğini yerine getiriyoruz.

KomKli Göktürk klima servisi olarak bireysel olduğu kadar kurumsal müşterilerimize de hizmet veriyoruz. Bu nedenle farklı klima türlerindeki mutlak hakimiyet ihtiyacını personellerimize sunduğumuz düzenli eğitimlerle karşılıyoruz.

Uzmanlıkları sürekli gelişen, klima teknolojilerindeki ilerlemeyi takip eden ve şeffaf hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden geniş kadromuzla; servis talebi ileten müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

göktürk klima servisi

Göktürk Klima Servisi KomKli Her Zaman Yanınızda

Klimalar hassas cihazlar olmaları nedeniyle zaman zaman kullanıcılarını yarı yolda bırakabilirler. Özellikle klima bakımları ihmal edildiğinde ve servis çalışanları tarafından kontrolleri geciktirildiğinde hem verimlilikleri hem de performansları azalır.

KomKli Göktürk klima servisi olarak müşterilerimizin konforlarının azalmaması adına tüm servis süreçlerini hızlı bir şekilde koordine ediyoruz. Böylece tek ziyarette en doğru hizmeti verirken “Göktürk klima servisi” firmaları arasındaki liderliğimizi de pekiştiriyoruz.

Klima Bakımları için Göktürk Klima Servisi KomKli

Klimaların düzenli bakımları sırasında iç ve dış üniteleri içerisinde yer alan birçok aksam; tesisat bağlantıları, klima R22 gaz basıncı ve bakır boru izolasyonu kontrolden geçirilmelidir. Klimaların filtreleri biriken tozlardan tamamen arındırılmalı ve klima kullanıcıların sağlıklı bir ortamda nefes almaya devam etmeleri sağlanmalıdır.

Klima bakımları sırasında ihmal edilen küçük bir detay dahi ilerleyen zamanda klimaların verimini ve performansını etkileyebilir. Bu nedenle klima bakımları yalnızca profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir.

KomKli Göktürk klima servisi olarak klimaların bakımları sırasında her bir aşamayı özenle gerçekleştiriyoruz ve klimaların uzun süre maksimum verimle çalışması adına tüm işlemleri yerine getiriyoruz.

Göktürk Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Klima Onarımı için Göktürk Klima Servisi KomKli

Klimalar çalıştıkları süre boyunca dikkatten kaçabilecek kadar küçük ya da çalışmalarını tamamen sonlandıracak denli etkili arızalar çıkarabilirler. Klimalarda oluşan bu arızaların sinyalleri ilk alındığı andan itibaren uzman bir servis ile iletişime geçilmelidir. Önemsiz gibi görünen arızalar maliyetli onarım süreçlerine neden olabilir ve hatta klimaların tamamen kullanım dışı kalmasına yol açabilir.

Göktürk klima servisi KomKli olarak müşterilerimizden gelen klima onarımı taleplerini bir proje olarak değerlendiriyor; arızanın olası nedenlerini belirliyor; klima modeli ve markası özelinde araştırmalarımızı derinleştiriyoruz. Böylece klima sorunlarını profesyonelce çözerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Klimaların Montajları için Göktürk Klima Servisi KomKli

Klimalarının montaj işlemlerini yaptırmak isteyen kişiler profesyonel servis firmalarından hizmet aldıklarında klimalarını çok daha yüksek verimlilikle kullanabilirler. Montajlar sırasında atlanan küçük bir işlem klimaların sık arızalanmasına, tesisat sorunları çıkarmasına ve verimliliklerinin düşmesine yol açabilir. Bu nedenle montaj servisleri dikkatle ve klimanın monte edileceği yerin özellikleri hesaba alınarak gerçekleştirilmelidir.

Göktürk klima servisi olarak müşterilerimizin ilettiği bakım, montaj ve tamir taleplerinde mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Özenli, temiz ve güler yüzlü hizmet vererek müşterilerimizin tercihlerinin doğruluğunu ispat ediyoruz.

Göktürk Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (5 Oy)
Değerlendirme

(5 Oy)

Değerlendirmede bulunun.