KomKli kombi ve klima servisi olarak 50’nin üzerinde deneyimli ve profesyonel kadromuzla tüm İstanbul ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Personellerimizin seçiminden, müşterilere hizmet sonrası destek sağlanmasına kadar işimizin her aşamasında özenli ve titiz davranmaktayız. Tüm hizmet sürecimiz kalite standartlarımızın gerçekleştirilmesine dayandırılmaktadır.

Günlük yaşamda kombi ve klimaların hayatınızı kolaylaştırdığını biliyoruz. Zaman içerisinde performansının azalması ve ilk günkü verimini kaybetmesi hem bütçenizi hem de sağlığınızı kimi durumda ise güvenliğini olumsuz yönde etkiler. Bunun bilincinde olarak konforunuzu sürekli kılmak adına hizmet vermekteyiz.

Marka ve modeli ne olursa olsun, tüm kombi ve klimaların bakımını, onarımını, montajını ve tamirini yapan firmamız, orijinal yeden parça hizmetiyle de sizlerin yanında. Uzman personellerden oluşan 50 kişilik kadromuz ile İstanbul ili içerisindeki her noktaya servis sağlıyoruz. Geniş hizmet ağımız ve işimize olan saygımızla bizden talepte bulunan müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıp etkin hizmet sağlıyoruz.

Birinci sınıf kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla, müşterilerimize kombi ve klima montajı, bakımı, onarımı, tamiri ve yedek parça temini konularında hizmet sağlıyoruz.

Kombi ve Klima Bakımı

Kombi ve klima bakım hizmetimizle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda klimaların ve kombilerin düzenli bakımlarını yapıyoruz. A’dan Z’ye tüm kontrol süreçlerinin yürütüldüğü bu hizmetimizde; cihazlarınızın hava filtrelerinden, gaz borularına ,elektrik aksamları ve tesisatlarına kadar detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Klimanın daha iyi ısıtıp, daha iyi soğutması; kombilerin ortamı ve suyu daha iyi ısıtması ve performansının azalmaması için kritik öneme sahip olan bakım hizmetimizle; hem müşterilerimizin konforunun devamını sağlamayı hem de problemleri erken tespit ederek cihazlarının arıza vermesini engellemeyi amaçlıyoruz.

Kombi ve klima bakım hizmetimizden sonra; müşterilerimizin cihazlarının performansı artar, ömürleri uzar, daha sağlıklı bir ortamda nefes alırlar ve yenilenen aksamları daha az elektrik ve yakıt harcadığından enerji tasarrufu yapabilirler.

Kombi ve Klima Tamiri

 Genellikle bakımının aksatılması, yanlış kullanım, aşırı zorlama gibi sebeplerle klimalar ve kombiler zaman içinde bozulur. Tüm elektronik cihazlar gibi iklimlendirme cihazlarının da bir ömrü vardır. Biz, klimalarda ve kombilerde meydana gelen arızaları tespit edip, gerekli onarımları yaparak bu cihazların ömrünü uzatıyoruz. Müşterilerimizin cihazlardan daha iyi verim almasını sağlıyoruz.

Kalabalık uzman kadromuz ve geniş hizmet ağımızla, talep bize iletildikten kısa bir süre içerisinde müşterilerimizi ziyaret ederek, gerekli kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Cihazların arızalanmasının altındaki nedenler ile ilgili bilgilendirme yaparak, hatalı kullanımdan kaynaklı bir neden tespit ettiğimiz takdirde müşterilerimize bunu iletiyoruz.

Gerçekleştireceğimiz tüm tamir prosedürlerini teker teker kendilerine ileterek, şeffaf hizmet anlayışımızı yansıtıyoruz. Daha da önemlisi müşterilerimize geçici çözümler sunmuyoruz; kısa vadeli tamir işlemlerinin marka imajımıza zarar vereceğinin farkındayız bu sebeple sorunu kökten çözmek amacıyla detaylı inceleme süreci işletiyoruz.

Kombi ve Klima Yedek Parça

İklimlendirme cihazlarının bakımı ve tamiri sırasında tespit ettiğimiz sorunlar mevcutsa ve bu sorunların temelinde zaman içerisinde yıpranan, aşınan ya da kırılan parçaları yer alıyorsa; yedek parça temin ediyoruz. Orijinal yedek parçalarla klimaların ve kombilerin diğer aksamlarının zarar görmesini engelleyip, performanslarını ilk günkü haline getiriyoruz.

Klima ve kombi servisi yapan diğer firmalardan en büyük farklarımızdan biri de; orijinal yedek parçalarımızın çeşitliliği. Müşterilerimizin yaşayacağı farklı problemleri de göz önünde bulundurarak, çeşitli yedek parçaları stoklarımızda bulunduruyoruz. Stoklu yedek parça hizmeti verdiğimiz için, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmıyor ve hizmet hızımızı arttırıyoruz.

Kombi ve Klima Servis İhtiyaçlarınızda İstanbul’un Her Semtindeyiz 

Kombilerin ve klimaların günümüzde lüks tüketiminde ziyade ihtiyaç olarak görülmesi, hizmet ağımızı genişletmemiz ve servis hızımızı arttırırken en önemi dayanak noktamız olmuştur. 50’den fazla uzman personelimiz ile İstanbul’un her köşesindeyiz!

Kombi Servisi

  • kombi parçaları
  • kombi servisi

Klima Servisi

  • komkli klima servis
  • komkli klima yedek parça
  • komkli klima montaji
  • komkli klima tamiri
  • komkli klima bakımı
  • komkli klima servisi