İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Kayaşehir’in giderek artan klima teknik servis hizmetleri ihtiyacını karşılayan KomKli; kaliteli servis süreçleri ile bölgede en çok tercih edilen klima servisi firmaları arasında yer almaktadır. Klima bakımı, klima tamiri ve klima montajı hizmetlerini sunan Kayaşehir klima servisi çalışanları uzmanlıkları ve profesyonellikleri ile her bir iş ortağının memnuniyetini sağlamaktadır.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran klimalar ile ilgili tüm hizmetleri sunan KomKli Kayaşehir klima servisi fark yaratan hizmetleri ve adil fiyat politikasıyla bölge sakinlerinin ilk tercihi olmayı sürdürmektedir. KomKli Kayaşehir klima servisi olarak öncelikli amacımız hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve uzun süreli işlere imza atmaktır.

kayaşehir klima servisi

Kayaşehir Klima Servisi Klima Bakımı Hizmetleri

Klimaların bakımının düzenli yaptırılması klima sahiplerinin birçok açıdan avantajlı duruma geçmesini sağlar. Bakımları düzenli olarak yapılan klimaların filtreleri temiz olur; filtre tıkanıklığı engellendiği için klimalar yüksek performans nedeniyle yıpranmaz; elektrik tüketimi düşer ve klima bakımları sırasında klimaların aksayan aksamlarının tespiti mümkün olduğu için klimaların uzun süreli kullanılması mümkün olur.

Kayaşehir klima servisi çalışanları klima bakım süreçlerini kapsamlı bir şekilde belirlemektedir. Klima bakım süreçlerinin öneminin farkında olan ve işini ciddiye alan klima teknisyenleri Kayaşehir klima servisi hizmetlerinin değişmez unsuru olma özelliği gösterir. Kayaşehir klima servisi çalışanları klima bakımı verilen her ziyarette klima kullanıcılarına klima kullanırken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi aktarır. Yapılan her bir işlemin detaylarını paylaşır ve yedek parça gereksinimi oluşması durumunda klima kullanıcılarına orijinal yedek parça temin eder.

Klima bakımı hizmetleri esnasında filtreler tozdan ve kirden arındırılır; klima parçaları temizlenir, klimaların elektrik bağlantıları kontrol edilir, klimaların iç fan kontrolleri yapılır ve klima gazı basıncı değerleri incelenir. Kayaşehir klima servisi çalışanları tarafından yapılan klima bakımları neticesinde klimaların verimliliği yükselir; klimalar iklimlendirme görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilir.

Kayaşehir Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Kayaşehir Klima Servisi Klima Tamiri Hizmetleri

Klimalar da elektrik enerjisiyle çalışan tüm cihazlar gibi çeşitli arızalara maruz kalabilirler. Klima bakımlarının aksatılması ya da zamanında yapılmaması; klimaların aşırı zorlanması; klimaların montajları sırasında yapılan hatalar gibi farklı nedenlerle oluşan klima arızaları aksatılmamalıdır. Klimalar arızalandığında konusunda deneyimli klima servislerini çağırmak klima kullanıcılarının konforunu arttırır.

Kayaşehir klima servisi klima tamiri sürecini başlattığında talep halinde klima bakımı da yaparak klimaların verimliliğini mümkün olduğunca yükseltmektedir. Bosch, Beko, Arçelik, Vestel ve Mitsubishi gibi çeşitli klima markalarının süreçlerinde uzmanlaşan Kayaşehir klima servisi çalışanları aldıkları düzenli eğitimlerle klima teknolojileri hakkındaki bilgilerini çoğaltmaktadır.

Klima tamiri servis süreçlerini tek kontakta sonlandırmak üzere kurgulanan kaliteli hizmet anlayışı ile Kayaşehir klima servisi bireysel ve kurumsal müşterilerinin memnuniyetini de klimalarından aldıkları verimleri de yükseltmektedir.

klima servisi

Kayaşehir Klima Servisi Klima Montaj Hizmetleri

Kayaşehir klima servisi çalışanlarına iletilen klima montajı taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapılır. Yeni klima alanlar kadar mevcutta kullanılan klimaları farklı yerlerde kullanmak isteyen müşterilere de klima montajı hizmeti sunan KomKli Kayaşehir klima servisi İstanbul geneline yayılan hizmet ağı ile artan klima montajı taleplerine yanıt vermektedir.

Klima montajı servisi sırasında klimaların BTU değerleri ve oda dekorasyonu göz önünde bulundurularakklimaların iç ünitesinin ve dış ünitesinin konumlandırılacağı yer belirlenir; tesisat bağlantıları yapılır, klimanın deneme çalıştırması yapılır ve son olarak kullanıcılara klima kullanımı ile ilgili bilgi aktarılarak klima montajı hizmetleri tamamlanır.

klima tamiri ve bakımı

Kayaşehir Klima Servisi Klima Söküm Hizmetleri

Kayaşehir klima servisi dendiğinde KomKli Kayaşehir klima servisi uzmanlığı ile ön plana çıkmaktadır. Klima bakımı, klima montajı, klima tamiri hizmetlerinin yanı sıra klima sökümü konusunda da müşterilerine hizmet veren KomKli hem hafta içleri hem de hafta sonları müşterilerinden gelen talepleri değerlendirmektedir.

Servis öncesi, servis sırası ve servis sonrası sunulan danışmanlıkla hizmet beklentilerini yükselten KomKli farklı türdeki ve markadaki klimaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Siz de klimalarınızın servis süreçleri sonrası verimliliği artsın, konforunuz yükselsin ve klimalarınızın kullanım ömrü uzasın istiyorsanız irtibat numaralarımızdan ya da web sitemiz üzerinden talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kayaşehir Klima Servisi
5 Kullanıcılar (3 Oy)
Değerlendirme

(3 Oy)

Değerlendirmede bulunun.