KomKli klima servisi olarak, kalite standartlarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak adına şekillendiriyoruz. Müşterilerimizi geri çevirmemek ve hizmet kapsamımızı arttırmak adına, piyasadaki tüm marka ve modeldeki klimalar için klima bakımı, onarımı ve yedek parça alanlarında klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Klima bakım hizmetimizle marka ve modeli ne olursa olsun tüm klimaların bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz, klimalarınızı detaylı olarak inceliyor ve gerekli bakımları yapıyor. Bakım esnasında işlevi bozulan parçaların tespiti halinde tüm marka ve modellere ait orijinal yedek parça temini de yine firmamız tarafından yerine getiriliyor.

Klima tamir hizmetimizle bozulan ya da zamanla eski verimliliğini kaybeden klimalarınızın onarımını gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman personellerimiz klimanızın çalışmasını engelleyen aksaklığı tespit ederek sorunu kaynağından düzeltiyor. Klima tamir hizmetimizde de belirli marka ve modellerle sınırlı kalmıyoruz. Tüm marka ve modeldeki klimalarınızı en kısa sürede ve en doğru şekilde onarıyoruz.

Klima yedek parça hizmetimizle de sektördeki konumumuzu güçlendiriyoruz. Tüm klima markalarının orijinal yedek parçalarını stoklarımızda bulunduruyoruz. Klima bakımı ya da tamiri aşamalarında karşılaştığımız eskimiş ya da hasar görmüş parçaları orijinal yedek parçalarıyla değiştirip, klimaların performanslarını yükseltip, müşterilerimizin hayat kalitelerini arttırıyoruz. Stoklu çalışmamızın amacı, müşterilerimizin acil taleplerine en kısa sürede yanıt verebilmek. Yedek parça temini için müşterilerimizi bekletmeden, klima tamirlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek kalite anlayışımızın temelini oluşturuyor.

 

Servis Sağladığımız Klima Markaları

Klima servis hizmetlerimizde bir çok markanın ürünü için uzman ekibimiz müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyor. Arçelik, Vestel, Daikin, Mitsubishi, Baymak, ECA, Carrier, Electrolux, DemirDöküm, Bosch, Beko, Sigma, Sharp, Siemens, Toshiba, Hitachi, Indesit, Uğur, Altus, General, Kumtel, Shiro, Finlux, Denli, Delonghi, Panasonic, Vaillant, Alarko, Regal, Rubenis, Sunny, Fuji, Midea, Tronic, Hicon, Zen, Vestel, Samsung, LG gibi dünyaca ünlü yerli ve yabancı klima markaları ürünlerinin servisini gerçekleştiriyoruz. Klimaların gerek yedek parça temini, gerek bakımları gerekse tamir ve onarımları konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılıyor.

KomKli Olarak Fark Yaratıyoruz

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük önceliğimiz, bu sebeple İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Geniş hizmet ağımız, hizmet verdiğimiz markaların çokluğu ve elbette hizmet kalitemiz her daim müşterilerimize etkin çözümler üretmemize sebep oluyor.

Klimalarınızla ilgili yaşadığınız problemleri çözmek, verimlerini arttırmak ve daha sağlıklı koşullarda yaşamak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Siz talebinizi ilettikten sonra yetkili personelimiz ziyaretinizi gerçekleştirir ve en kısa sürede klimanız için gerekli hizmetler sağlanır. Üstelik hizmetimizden sonra da destek alabilirsiniz, bize ulaşabilir sormak istediklerinizi yetkili personelimize aktarabilirsiniz.

Tüm klima markalarına hizmet vermemizin yanı sıra tüm klima çeşitleri içinde bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Duvar tipi klimalar taleplerin çoğunluğunuzu oluştursa da salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar ve dış ünitesi olmayan portatif klimaların da tüm ihtiyaçları profesyonel teknisyen ekibimiz tarafından yapılıyor. Aynı zamanda bu klimaların orijinal yedek parçalarının da temini yapan firmamız, mutlak müşteri memnuniyeti hedefinden şaşmadan kalite standartlarını günden güne arttırıyor.

Klimalar

  • komkli klima servis
  • komkli klima yedek parça
  • komkli klima montaji
  • komkli klima tamiri
  • komkli klima bakımı
  • komkli klima servisi

Klima Markaları
5 Kullanıcılar (4 Oy)
Değerlendirme
(4 Oy)
Değerlendirmede bulunun.