İstanbul Klima Servisi

Klima Sökümü

Klimaların yer değişimi ya da yeni klima alıp...

Klima Bakımı

KomKli olarak müşterilerimizin klimalarıyla...

Klima Tamiri

KomKli olarak profesyonel kadromuzla klima...

Klima Montajı

KomKli olarak klimalarınızın bakım ve tamir...

İklim değiştiren cihazlar olarak bilinen klimaların verimliliği ve insanların hayatını kolaylaştırması bu alanda verilen klima servisi hizmetlerinin önemini arttırmıştır. Zaman içerisinde yıpranan, filtreleri mevsim koşulları sebebiyle tıkanan, gazı biten klimaların eski performansına kavuşması için bakımının yapılması, işlevini kaybeden yedek parçalarının değiştirilmesi ve bozulan klimaların tamir edilmesi gerekmektedir.

İstanbul’da “klima servisi” denilince akla ilk gelen firma olmamızın nedeni, sektördeki deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. KomKli olarak müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getirmek, onlara kaliteli hizmet sunmak, gerekli bilgilendirmeleri yapıp hizmet sonrası süreçte de destek vermeye devam etmek, hizmet anlayışımızın kapsamını göstermektedir.

İstanbul’un 39 ilçesinde (Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu) aktif olan geniş mobil servis ağımız sayesinde müşterilerimizin servis ihtiyaçlarına çoğu kez aynı gün içerisinde çözümler buluyoruz.  Bizlere haftanın 7 günü hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi Hizmetlerimiz Tüm Markaları Kapsıyor

KomKli olarak hizmet verdiğimiz markaların başlıcaları şunlardır: Arçelik, Airfel, Airwell, Alarko, Aura, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Denki, Diamond Electric, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Fujiplus, General, General Electric, Gree, Goodman, Haier, Hicon, Hitachi, High Life, Hotpoint Ariston, Kumtel, LG, Midea, Mitsubishi, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Olefini, Regal, Raks, Rubenis, Sanyo, Samui, Samsung, Siemens, Shiro, Sharp, Sigma, Siemens, Toshiba, Trane, Tronic, Teba, Vaillant, Vestel, Vestfrost, Vrf Arrow, VRV. Westinghouse ve York.

KomKli olarak montaj hizmetimizle klimalarınız evinize ilk geldiği andan itibaren konforunuz için çalışıyoruz. Montaj işlemi kimi zaman üzerinde çok durulmayan hizmetlerden olsa da klimanızın verimliliği ve hatta ömrü üzerinde oldukça etkilidir.

Klimalarınızın nereye konumlandırılacağı; çalışırken sizlere sağlayacakları verimi aynı zamanda ne kadar enerji tüketeceğinizi doğrudan etkileyecektir. Klimaların dış ve iç ünitesinin konumu, klimanın hava üflerken önünde engel olup olmadığı gibi ayrıntıları hesaba katarak uzman ekibimizle sorunsuz hizmetler sunuyoruz.

Klima servisi KomKli olarak klimanın tüm parçaları usulüne uygun olarak birleştirirken, klimaların özellikle dış ünitelerinin nereye konulacağını dikkatli bir şekilde belirliyoruz. Klima montaj sürecinde klimanız duvara monte edilecekse duvarın sağlamlığını ve güneş ışınına ne kadar maruz kaldığını ya da yağmur gibi hava olaylarından ne kadar etkilenebileceklerini tüm ince detaylarıyla birlikte değerlendiriyoruz. Güvenliğiniz için klimaların dış ünitesinin yanıcı gaz kaynaklarından uzak, güvenli alanlara monte edilmesini sağlıyoruz.

KomKli olarak klimalarınızın montajlarını belli kurallar dâhilinde profesyonelce gerçekleştiriyoruz böylece konforunuzu arttırırken, güvenliğinizi de sağlamış oluyoruz.

Tüm marka ve model klimaların işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik servisimize klima montajı talebinde bulunan müşterilerimize hızlı geri dönüş sağlıyoruz, ziyaretlerine gidip en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ziyaretimiz tamamlandıktan sonra klimanın gazı dahil olmak üzere tüm ayarlarını kontrol edip, klimayı çalıştırıp, müşterilerimize sorunsuz çalıştığını gösterip ziyaretimizi sonlandırıyoruz.

klima servisi

Klima Servisi KomKli İle Klimaların Sökümünü Yaptırtmak Çok Kolay

Klimaların söküm işlemi genellikle yeterince önemsenmeyen ve neticesinde klimaların çokça zarar gördüğü süreçlerden birisidir. Yeni klima alındığında, klimalar farklı bir odaya taşınacağında ya da ev taşınırken klimaların iç ve dış ünitelerinin sökülmesi ve hedef adrese yeniden montajlanması gerekir.

Klimanın elektriği kesildikten sonra yapılacak işlemlerden zarar görmeyeceğini düşünen kişiler söküm işlemini genellikle kendileri yapmaya çalışırlar ve maalesef farkında olmadan klimaların iç aksamlarına zarar verebilirler ve kimi zaman elektrik çarpılmasına da maruz kalabilirler.

Verilen bu hizmet esnasında klimaların gazlarını kaçırabilirler ve klimanın verimi için olumsuz sonuçların meydana gelmesine neden olabilirler. Diğer bir deyişle klimalarının söküm işlemleri için profesyonel ekiplerin servis ücretinden daha büyük bir zararla karşılaşırlar.

Klima servisi firması KomKli olarak bu işlem için yapılması gereken tüm güvenlik önemlerini alıyoruz, hem çalışanlarımızın hem de klimanın aksamlarının güvenliği için tüm işlemleri sırasıyla; hiçbir teknik detayı atlamadan yapıyoruz.

Yine bu hizmet kapsamında klimaların iç ve dış ünitelerini ayırıp, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı bir yere montajlarını da gerçekleştiriyoruz.  Alanında uzman personellerimizle müşterilerimizin klima söküm taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapıp, hızlı ziyaretlerle konforlarını sürekli kılıyoruz.

klima bakım servisi

Belli aralıklarla bakım yapıldığı takdirde, klimaların performansları yüksek kalacak üstelik daha ciddi arızalanmaların da önüne geçilecektir. KomKli olarak müşterilerimize hizmet verdiğimiz zaman klimaların bakımları ve kullanım şekilleri ile ilgili bilgilendirme de yapmaktayız.

Klima servisi kapsamında bakım hizmetinin önemi henüz tam olarak bilinmemektedir. Halbuki, klimalar da zaman içesinde kirlenir, mevsim değişikliklerine maruz kaldıkları için filtreleri zaman içerisinde dolar ve müdahale edilmediği takdirde tıkanır. Filtrelerin toz ve pislikle tıkanması hem klimanın ısıtma ve soğutma etkinliğini azaltır, hem de insan sağlığı için olumsuz sonuçlar meydana getirir. 

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz oldukça detaylıdır. Uzman personelimiz tarafından klima parçaları klima temizleme ilacı ve basınçlı su ile temizlenir, elektrik tesisatının değerleri kontrol edilir, klima gazı olarak bilinen R-22 gazının basınç değerleri kontrol edilir, klimaların tüm bağlantılarının doğruluğu tespit edilir, iç fan pervaneleriyle hava filtreleri temizlenir. Sunmuş olduğumuz tüm bu işlemlerden sonra klimanın ömrü uzar, yazın daha iyi soğutur, kışın ise daha verimli ısıtır.

Bizlerden “klima servisi” hizmetleri aldığınızda bakım esnasında tespit edilen aksaklıklara müdahale edilme şansı doğduğu için, ileriki dönemde daha maliyetli problemlerin önüne geçilmiş olur. Tüm bunlara ek olarak, bakımı yapılan klimalar daha az elektrik harcar ve böylece müşterilerin elektrik giderlerinde de doğal olarak bir artış yaşanmaz. İnsan sağlığına yararı noktasında ise klimaların bakımları büyük önem arz ediyor. Kalp hastalarının, şeker hastalığı olan veya solunum problemi yaşayan kişilerin bulundukları ortamlardaki hava temizliği çok önemlidir, bu kişilerin sağlığı için klima bakımları kesinlikle ihmal edilmemelidir.

istanbul klima servisi


Elektrikle çalışan tüm aletler gibi zaman içerisinde klimalar da bozulmaktadır. Özellikle bakımı yapılmayan ya da bakımı sürekli ihmal edilen klimaların belli bir süreden sonra performansları ve verimlilikleri azalır. Klimaların önceki ve sonraki performansları arasındaki fark kullanıcılar tarafından önemsenmez ve gerekli önlemler alınmazsa klimalar nihayetinde bozulur. 

KomKli klima servis olarak onarım hizmetimizde öncelikle klimanın bozulmasına yol açan temel unsurlar tespit edilir, klimanın parçaları kontrol edilir ve bu bulgular dâhilinde klimalarda oluşan tüm arızalar özenle giderilir. Hizmet anlayışımızın bir göstergesi olarak bozulan klimaların onarımı en kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz  sonrasında bir problem yaşamazlar; yaşasalar dahi her daim bize ulaşabilirler.

Klima Servisi Hizmetleri Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71
 • KomKli olarak Yedek Parça Hizmetinde de İddialıyız
 • Klimanız için yedek parça değişimi hizmetimize başvurduğunuz takdirde, KomKli olarak alanında deneyimli ve uzman personellerimiz klimalarınızın ilk günkü gibi verimli çalışmalarını sağlayacaklardır. Bazı durumlarda klima parçalarında yıpranma ve aşınma meydana gelebilir. Klima parçalarının işlevini kaybetmesi kimi zaman klimanın ısıtma ve soğutma verimliliğini azalmasına; kimi zaman da klimanın çalışamaz haline gelmesine sebep olabilir.
 • Tamirde olduğu gibi yedek parça ihtiyaçlarınız için de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Marka ve modeline uygun yedek parça ürünlerle klimanızın verimliliğinin arttırılması ve uzun süre yüksek performans göstermesi için gereken değişimler servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klimaların çalışma verimliliğinin düşmesine sebep olan yedek parçaların değiştirilmesiyle, klimaların performansları arttırılacak; daha ciddi arıza oluşumlarının önüne geçilecektir.
 • Tamir esnasında kullanılan yedek parça ürünlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Kullanılan yedek parça ürünlerin kalitesi; cihazın ömrünü uzatır, insan sağlığını tehlikeye atmaz, elektrik tasarrufu sağlanmasına katkıda bulunur, cihazın performansını arttırır üstelik yaz ve kış aylarında klimanın yüksek verimlilikle çalışmasını sağlar. Kaliteli yedek parça ürünlerle ekibimizin uzmanlığının birleştirildiği servisimiz, oldukça da hızlıdır. KomKli olarak amacımız müşterilerimizin problemlerine hızlı ve ekonomik çözümler sunarken fark yaratmaktır.
 • Hizmet veren personellerimizin uzmanlığına verdiğimiz önem kadar, güvenilirliklerini de sorguluyoruz. Evlerde, iş yerlerinde kısacası hizmet verdiğimiz her yerde bizi ve markamızı temsil edecek olan personellerimizi titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek, hem personellerimiz hem de hizmet kalitemiz ile ilgili görüşler doğrultusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve sektöründe daha iyi olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.
 • Klima Servisi
  4.9 Kullanıcılar (27 Oy)
  Değerlendirme

  (27 Oy)

  Değerlendirmede bulunun.