Hizmet Alanlarımız

Klima Servisleri

Klima Bakımı

KomKli klima servisi olarak müşterilerimizin...

Klima Tamiri

Klima servisi olarak klima tamiri alanında da...

Klima Yedek Parça

Klima servisi olarak klimaların bakımı...

Klima Montajı ve Sökümü

KomKli klima servisi olarak klimalarınızın...

İklim değiştiren cihazlar olarak bilinen klimaların verimliliği ve insanların hayatını kolaylaştırması bu alanda verilen klima servis hizmetlerinin de önemini arttırmıştır. Zaman içerisinde yıpranan, filtreleri mevsim koşulları sebebiyle tıkanan, gazı biten klimaların eski performansına kavuşması için bakımının yapılması, işlevini kaybeden klima yedek parçalarının değiştirilmesi ve bozulan klimaların tamir edilmesi gerekmektedir.

Klima servisi denilince akla ilk gelen firma olmamızın nedeni, sektördeki deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. KomKli klima servisi firması olarak müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getirmek, onlara kaliteli hizmet sunmak, gerekli bilgilendirmeleri yapıp hizmet sonrası süreçte de destek vermeye devam etmek, hizmet anlayışımızın kapsamını göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerindeki yaygın servis ağıyla klima servisi hizmeti veren öncü firmamız, klima bakımı, klima yedek parça değişimi ve klima tamiri hizmetleri vermektedir.

Klima servisi; klima montajı, klima bakımı, klima tamiri ve klima yedek parça alanlarında hizmet verdiğimiz markaların başlıcaları şunlardır: Arçelik, Airfel, Airwell, Alarko, Aura, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Denki, Diamond Electric, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Fujiplus, General, General Electric, Gree, Goodman, Haier, Hicon, Hitachi, High Life, Hotpoint Ariston, Kumtel, LG, Midea, Mitsubishi, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Olefini, Regal, Raks, Rubenis, Sanyo, Samui, Samsung, Siemens, Shiro, Sharp, Sigma, Siemens, Toshiba, Trane, Tronic, Teba, Vaillant, Vestel, Vestfrost, Vrf Arrow, VRV. Westinghouse, York.

İstanbul‘un tüm ilçelerinde aktif olarak hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde müşterilerimizin klima servis ihtiyaçlarına çoğu kez gün içerisinde çözüm buluyoruz. İstanbul’da klima servisi alanında hizmet verdiğimiz ilçeler sırasıyla; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, İkitelli, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Klima Servisi Talep Formu

Klima Servisi (Montajı)

KomKli olarak klima montaj hizmetimizle klimalarınız evinize ilk geldiği andan itibaren konforunuz için çalışıyoruz. Klima montajı kimi zaman üzerinde çok durulmayan hizmetlerden olsa da klimanızın verimliliği ve hatta ömrü üzerinde oldukça etkilidir.

Klimalarınızın nereye konumlandırılacağı; çalışırken sizlere sağlayacakları verimi aynı zamanda ne kadar enerji tüketeceğinizi doğrudan etkileyecektir. Klimaların dış ve iç ünitesinin konumu, klimanın hava üflerken önünde engel olup olmadığı gibi ayrıntıları hesaba katarak uzman ekibimizle sorunsuz klima montajı hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Klimanın tüm parçaları usulüne uygun olarak birleştirilirken, klimaların özellikle dış ünitelerinin nereye konulacağını dikkatli bir şekilde belirliyoruz. Klima montajı sürecinde klimanız duvara monte edilecekse duvarın sağlamlığını ve güneş ışınına ne kadar maruz kaldığını ya da yağmur gibi hava olaylarından ne kadar etkilenebileceklerini tüm ince detaylarıyla birlikte değerlendiriyoruz. Güvenliğiniz için klimaların dış ünitesinin yanıcı gaz kaynaklarından uzak, güvenli alanlara monte edilmesini sağlıyoruz.

Klima montajını belli kurallar dâhilinde profesyonelce gerçekleştiriyoruz böylece konforunuzu arttırırken, güvenliğinizi de sağlamış oluyoruz.

KomKli olarak tüm marka ve model klimaların montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik servisimize klima montajı talebinde bulunan müşterilerimize hızlı geri dönüş sağlıyoruz, ziyaretlerine gidip en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Servisimiz tamamlandıktan sonra klimanın gazı dahil olmak üzere tüm ayarlarını kontrol edip, klimayı çalıştırıp, müşterilerimize sorunsuz çalıştığını gösterip ziyaretimizi sonlandırıyoruz.

klima montajı ve klima sökümü

Klima Servisi (Sökümü)

Klima sökümü işlemi genellikle klima bakımı gibi yeterince önemsenmeyen ve neticesinde klimaların çokça zarar gördüğü süreçlerden birisidir.

Yeni klima alındığında, klimalar farklı bir odaya taşınacağında ya da ev taşınırken klimaların iç ve dış ünitelerinin sökülmesi ve hedef adrese yeniden montajlanması gerekir.

Klimanın elektriği kesildikten sonra yapılacak işlemlerden zarar görmeyeceğini düşünen kişiler klima sökümü işlemini genellikle kendileri yapmaya çalışırlar ve maalesef farkında olmadan klimaların iç aksamlarına zarar verebilirler ve kimi zaman elektrik çarpılmasına da maruz kalabilirler.

Klima sökümü esnasında klimaların gazlarını kaçırabilirler ve klimanın verimi için olumsuz sonuçların meydana gelmesine neden olabilirler. Diğer bir deyişle klimalarının sökümü için profesyonel ekiplerin servis ücretinden daha büyük bir zararla karşılaşırlar.

KomKli klima servisi olarak klima sökümü hizmeti esnasında alınması gereken tüm güvenlik önemlerini alıyoruz, hem çalışanlarımızın hem de klimanın aksamlarının güvenliği için tüm işlemleri sırasıyla; hiçbir teknik detayı atlamadan yapıyoruz.

Klima sökümü hizmetimiz dahilinde klimaların iç ve dış ünitelerini ayırıp, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı bir yere montajlarını da gerçekleştiriyoruz.

Konusunda uzman personellerimizle müşterilerimizin klima sökümü taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapıp, hızlı ziyaretlerle konforlarını sürekli kılıyoruz.

klima bakımı

Klima Servisi (Bakımı)

Belli aralıklarla klima bakımı yapıldığı takdirde, klimaların performansları yüksek kalacak üstelik daha ciddi arızalanmaların da önüne geçilecektir. KomKli klima servisi olarak müşterilerimize hizmet verdiğimiz zaman klimaların bakımları ve kullanım şekilleri ile ilgili bilgilendirme de yapmaktayız.

Klima bakımı önemi henüz tam olarak bilinmemektedir. Halbuki, klimalar da zaman içesinde kirlenir, mevsim değişikliklerine maruz kaldıkları için filtreleri zaman içerisinde dolar ve müdahale edilmediği takdirde tıkanır. Filtrelerin toz ve pislikle tıkanması hem klimanın ısıtma ve soğutma etkinliğini azaltır, hem de insan sağlığı için olumsuz sonuçlar meydana getirir. Bu bağlamda klima bakımı kesinlikle ihmale edilmemelidir.

KomKli klima servisi olarak klima bakımı hizmetimiz oldukça detaylıdır. Uzman personelimiz tarafından klima parçaları klima temizleme ilacı ve basınçlı su ile temizlenir, elektrik tesisatının değerleri kontrol edilir, klima gazı olarak bilinen R-22 gazının basınç değerleri kontrol edilir, klimaların tüm bağlantılarının doğruluğu tespit edilir, iç fan pervaneleriyle hava filtreleri temizlenir. Yapılan tüm bu klima bakımı işlemlerinden sonra  klimanın ömrü uzar. Yazın daha iyi soğutur, kışın ise daha verimli ısıtır.

Klima servisi hizmeti aldığınızda bakım esnasında tespit edilen aksaklıklara müdahale edilme şansı doğduğu için, ileriki dönemde daha maliyetli problemlerin önüne geçilmiş olur. Tüm bunlara ek olarak, bakımı yapılan klimalar daha az elektrik harcar ve böylece müşterilerin elektrik giderlerinde de doğal olarak bir artış yaşanmaz. İnsan sağlığına yararı noktasında ise klima bakımı büyük önem arz ediyor. Kalp hastalarının, şeker hastalığı olan veya solunum problemi yaşayan kişilerin bulundukları ortamlardaki hava temizliği çok önemlidir, bu kişilerin sağlığı için klima bakımı kesinlikle ihmal edilmemelidir.

Komkli Klima Tamir ve Bakım Hizmetleri

Klima Servisi (Tamiri)

Elektrikle çalışan tüm aletler gibi zaman içerisinde klimalar da bozulmaktadır. Özellikle bakımı yapılmayan ya da bakımı sürekli ihmal edilen klimaların belli bir süreden sonra performansları ve verimlilikleri azalır. Klimaların önceki ve sonraki performansları arasındaki fark kullanıcılar tarafından önemsenmez ve gerekli önlemler alınmazsa klimalar nihayetinde bozulur. KomKli klima servisi sadece klima bakımı yapmaz; aynı zamanda bozulan klimaların tamirini de yapar.

KomKli olarak klima tamiri hizmetimizde öncelikle klimanın bozulmasına yol açan temel unsur tespit edilir, klimanın parçaları kontrol edilir ve bu bulgular dâhilinde klimalarda oluşan tüm arızalar özenle giderilir. KomKli klima servisi olarak hizmet anlayışımızın bir göstergesi olarak bozulan klimaların onarımı en kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz klima servis hizmetlerimizden sonra bir problem yaşamazlar; yaşasalar dahi her daim bize ulaşabilirler.

KomKli Klima Servisi

Klima Servisi (Yedek Parça)

KomKli klima servisi yedek parça değişimi hizmetimize başvurduğunuz takdirde, konusunda deneyimli ve uzman personellerimiz klimalarınızın ilk günkü gibi verimli çalışmalarını sağlayacaklardır. Bazı durumlarda klima parçalarında yıpranma ve aşınma meydana gelebilir. Klima parçalarının işlevini kaybetmesi kimi zaman klimanın ısıtma ve soğutma verimliliğini azalmasına; kimi zaman da klimanın çalışamaz haline gelmesine sebep olabilir.

Klima tamiri hizmetimizde olduğu gibi klima yedek parça ihtiyaçlarınız için de KomKli klima servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Marka ve modeline uygun klima yedek parça ürünlerle klimanızın verimliliğinin arttırılması ve uzun süre yüksek performans göstermesi için gereken değişimler servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klimaların çalışma verimliliğinin düşmesine sebep olan yedek parçaların değiştirilmesiyle, klimaların performansları arttırılacak; daha ciddi arıza oluşumlarının önüne geçilecektir.

Tamir esnasında kullanılan klima yedek parça ürünlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Kullanılan klima yedek parça ürünlerin kalitesi; cihazın ömrünü uzatır, insan sağlığını tehlikeye atmaz, elektrik tasarrufu sağlanmasına katkıda bulunur, cihazın performansını arttırır üstelik yaz ve kış aylarında klimanın yüksek verimlilikle çalışmasını sağlar. Kaliteli klima yedek parça ürünlerle ekibimizin uzmanlığının birleştirildiği servisimiz, oldukça da hızlıdır. KomKli klima servisi olarak amacımız müşterilerimizin problemlerine çözüm sunarken fark yaratmaktır.

KomKli klima servisi firması olarak hizmet veren personellerimizin uzmanlığına verdiğimiz önem kadar, güvenilirliklerini de sorguluyoruz. Evlerde, iş yerlerinde kısacası hizmet verdiğimiz her yerde bizi ve markamızı temsil edecek olan personellerimizi titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek, hem personellerimiz hem de hizmet kalitemiz ile ilgili görüşler doğrultusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve daha iyi olabilmek adına çalışıyoruz.

Klima Servisi

  • komkli klima servis
  • komkli klima yedek parça
  • komkli klima montaji
  • komkli klima tamiri
  • komkli klima bakımı
  • komkli klima servisi

Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (22 Oy)
Değerlendirme

(22 Oy)

Değerlendirmede bulunun.