Klima Servis Alanlarımız

Klima Servisleri

Klima Sökümü

Klimaların yer değişimi ya da yeni klima alıp...

Klima Bakımı

KomKli olarak müşterilerimizin klimalarıyla...

Klima Tamiri

KomKli olarak profesyonel kadromuzla klima...

Klima Montajı

KomKli olarak klimalarınızın bakım ve tamir...

İklim değiştiren cihazlar olarak bilinen klimaların verimliliği ve insanların hayatını kolaylaştırması bu alanda verilen klima servisi hizmetlerinin de önemini arttırmıştır. Zaman içerisinde yıpranan, filtreleri mevsim koşulları sebebiyle tıkanan, gazı biten klimaların eski performansına kavuşması için bakımının yapılması, işlevini kaybeden yedek parçalarının değiştirilmesi ve bozulan klimaların tamir edilmesi gerekmektedir.

İstanbul’da klima servisi denilince akla ilk gelen firma olmamızın nedeni, sektördeki deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. KomKli olarak müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getirmek, onlara kaliteli hizmet sunmak, gerekli bilgilendirmeleri yapıp hizmet sonrası süreçte de destek vermeye devam etmek, hizmet anlayışımızın kapsamını göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerindeki yaygın servis ağıyla hizmetler veren öncü firmamız KomKli; montaj, söküm, bakım ve tamir hizmetlerinden yedek parça değişimine kadar profesyonel çözümler sunmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde aktif olan geniş mobil servis ağımız sayesinde müşterilerimizin klima servisi ihtiyaçlarına çoğu kez gün içerisinde çözümler buluyoruz.  Bizlere haftanın 7 günü hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi Hizmetlerimiz Tüm Markaları Kapsıyor

KomKli olarak hizmet verdiğimiz markaların başlıcaları şunlardır: Arçelik, Airfel, Airwell, Alarko, Aura, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Denki, Diamond Electric, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Fujiplus, General, General Electric, Gree, Goodman, Haier, Hicon, Hitachi, High Life, Hotpoint Ariston, Kumtel, LG, Midea, Mitsubishi, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Olefini, Regal, Raks, Rubenis, Sanyo, Samui, Samsung, Siemens, Shiro, Sharp, Sigma, Siemens, Toshiba, Trane, Tronic, Teba, Vaillant, Vestel, Vestfrost, Vrf Arrow, VRV. Westinghouse, York. Bu markalar dışında da klimalar için hizmetler verdiğimizi bilmenizi isteriz.

KomKli Klima Servisi Olarak Montaj Hizmetinde Rakip Tanımıyoruz 

KomKli olarak montaj hizmetimizle klimalarınız evinize ilk geldiği andan itibaren konforunuz için çalışıyoruz. Montaj işlemi kimi zaman üzerinde çok durulmayan hizmetlerden olsa da klimanızın verimliliği ve hatta ömrü üzerinde oldukça etkilidir.

KomKli olarak klimalarınızın nereye konumlandırılacağı; çalışırken sizlere sağlayacakları verimi aynı zamanda ne kadar enerji tüketeceğinizi doğrudan etkileyecektir. Klimaların dış ve iç ünitesinin konumu, klimanın hava üflerken önünde engel olup olmadığı gibi ayrıntıları hesaba katarak uzman ekibimizle sorunsuz klima servisi hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

KomKli olarak klimanın tüm parçaları usulüne uygun olarak birleştirirken, klimaların özellikle dış ünitelerinin nereye konulacağını dikkatli bir şekilde belirliyoruz. Klima montaj sürecinde klimanız duvara monte edilecekse duvarın sağlamlığını ve güneş ışınına ne kadar maruz kaldığını ya da yağmur gibi hava olaylarından ne kadar etkilenebileceklerini tüm ince detaylarıyla birlikte değerlendiriyoruz. KomKli klima servisi olarak güvenliğiniz için klimaların dış ünitesinin yanıcı gaz kaynaklarından uzak, güvenli alanlara monte edilmesini sağlıyoruz.

KomKli olarak klimalarınızın montajlarını belli kurallar dâhilinde profesyonelce gerçekleştiriyoruz böylece konforunuzu arttırırken, güvenliğinizi de sağlamış oluyoruz.

KomKli klima servisi olarak tüm marka ve model klimaların işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik servisimize klima montajı talebinde bulunan müşterilerimize hızlı geri dönüş sağlıyoruz, ziyaretlerine gidip en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Klima servis ziyaretimiz tamamlandıktan sonra klimanın gazı dahil olmak üzere tüm ayarlarını kontrol edip, klimayı çalıştırıp, müşterilerimize sorunsuz çalıştığını gösterip ziyaretimizi sonlandırıyoruz.

klima montajı ve klima sökümü

KomKli Klima Servisi İle Klimaların Sökümünü Yaptırtmak Çok Kolay

Klimaların söküm işlemi genellikle yeterince önemsenmeyen ve neticesinde klimaların çokça zarar gördüğü süreçlerden birisidir. Yeni klima alındığında, klimalar farklı bir odaya taşınacağında ya da ev taşınırken klimaların iç ve dış ünitelerinin sökülmesi ve hedef adrese yeniden montajlanması gerekir.

Klimanın elektriği kesildikten sonra yapılacak işlemlerden zarar görmeyeceğini düşünen kişiler söküm işlemini genellikle kendileri yapmaya çalışırlar ve maalesef farkında olmadan klimaların iç aksamlarına zarar verebilirler ve kimi zaman elektrik çarpılmasına da maruz kalabilirler.

Verilen bu hizmet esnaasında klimaların gazlarını kaçırabilirler ve klimanın verimi için olumsuz sonuçların meydana gelmesine neden olabilirler. Diğer bir deyişle klimalarının söküm işlemleri için profesyonel ekiplerin servis ücretinden daha büyük bir zararla karşılaşırlar.

KomKli klima servisi olarak bu işlem için yapılması gereken tüm güvenlik önemlerini alıyoruz, hem çalışanlarımızın hem de klimanın aksamlarının güvenliği için tüm işlemleri sırasıyla; hiçbir teknik detayı atlamadan yapıyoruz.

KomKli olarak yine bu hizmet kapsamında klimaların iç ve dış ünitelerini ayırıp, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı bir yere montajlarını da gerçekleştiriyoruz. KomKli olarak alanında uzman personellerimizle müşterilerimizin klima söküm taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapıp, hızlı ziyaretlerle konforlarını sürekli kılıyoruz.

klima bakımı

KomKli Klima Servisi Olarak Klimaların Bakımı Bizden Sorulur

Belli aralıklarla klima bakımları yapıldığı takdirde, klimaların performansları yüksek kalacak üstelik daha ciddi arızalanmaların da önüne geçilecektir. KomKli olarak müşterilerimize hizmet verdiğimiz zaman klimaların bakımları ve kullanım şekilleri ile ilgili bilgilendirme de yapmaktayız.

Klima servisi kapsamında klima bakım hizmetinin önemi henüz tam olarak bilinmemektedir. Halbuki, klimalar da zaman içesinde kirlenir, mevsim değişikliklerine maruz kaldıkları için filtreleri zaman içerisinde dolar ve müdahale edilmediği takdirde tıkanır. Filtrelerin toz ve pislikle tıkanması hem klimanın ısıtma ve soğutma etkinliğini azaltır, hem de insan sağlığı için olumsuz sonuçlar meydana getirir. 

KomKli olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz oldukça detaylıdır. Uzman personelimiz tarafından klima parçaları klima temizleme ilacı ve basınçlı su ile temizlenir, elektrik tesisatının değerleri kontrol edilir, klima gazı olarak bilinen R-22 gazının basınç değerleri kontrol edilir, klimaların tüm bağlantılarının doğruluğu tespit edilir, iç fan pervaneleriyle hava filtreleri temizlenir. KomKli olarak yaptığımız tüm bu işlemlerden sonra  klimanın ömrü uzar, yazın daha iyi soğutur, kışın ise daha verimli ısıtır.

Bizlerden klima servisi hizmeti aldığınızda bakım esnasında tespit edilen aksaklıklara müdahale edilme şansı doğduğu için, ileriki dönemde daha maliyetli problemlerin önüne geçilmiş olur. Tüm bunlara ek olarak, bakımı yapılan klimalar daha az elektrik harcar ve böylece müşterilerin elektrik giderlerinde de doğal olarak bir artış yaşanmaz. İnsan sağlığına yararı noktasında ise klima bakımları büyük önem arz ediyor. Kalp hastalarının, şeker hastalığı olan veya solunum problemi yaşayan kişilerin bulundukları ortamlardaki hava temizliği çok önemlidir, bu kişilerin sağlığı için klima bakımları kesinlikle ihmal edilmemelidir.

Komkli Klima Tamir ve Bakım Hizmetleri

KomKli Klima Servisi İle Onarım Yaptırtmak Çok Daha Hızlı

Elektrikle çalışan tüm aletler gibi zaman içerisinde klimalar da bozulmaktadır. Özellikle bakımı yapılmayan ya da bakımı sürekli ihmal edilen klimaların belli bir süreden sonra performansları ve verimlilikleri azalır. Klimaların önceki ve sonraki performansları arasındaki fark kullanıcılar tarafından önemsenmez ve gerekli önlemler alınmazsa klimalar nihayetinde bozulur. KomKli klima servisi sadece klima bakımları yapmaz; aynı zamanda bozulan klimaların tamirini de yapar.

KomKli olarak onarım hizmetimizde öncelikle klimanın bozulmasına yol açan temel unsur tespit edilir, klimanın parçaları kontrol edilir ve bu bulgular dâhilinde klimalarda oluşan tüm arızalar özenle giderilir. KomKli klima servisi olarak hizmet anlayışımızın bir göstergesi olarak bozulan klimaların onarımı en kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz klima servis hizmetlerimizden sonra bir problem yaşamazlar; yaşasalar dahi her daim bize ulaşabilirler.

Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 477 93 64

 

KomKli Klima Servisi Sadece Orijinal Yedek Parça Kullanıyor

Klimanız için yedek parça değişimi hizmetimize başvurduğunuz takdirde, konusunda deneyimli ve uzman personellerimiz klimalarınızın ilk günkü gibi verimli çalışmalarını sağlayacaklardır. Bazı durumlarda klima parçalarında yıpranma ve aşınma meydana gelebilir. Klima parçalarının işlevini kaybetmesi kimi zaman klimanın ısıtma ve soğutma verimliliğini azalmasına; kimi zaman da klimanın çalışamaz haline gelmesine sebep olabilir.

Tamirde olduğu gibi yedek parça ihtiyaçlarınız için de KomKli klima servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Marka ve modeline uygun yedek parça ürünlerle klimanızın verimliliğinin arttırılması ve uzun süre yüksek performans göstermesi için gereken değişimler servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klimaların çalışma verimliliğinin düşmesine sebep olan yedek parçaların değiştirilmesiyle, klimaların performansları arttırılacak; daha ciddi arıza oluşumlarının önüne geçilecektir.

Tamir esnasında kullanılan yedek parça ürünlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Kullanılan yedek parça ürünlerin kalitesi; cihazın ömrünü uzatır, insan sağlığını tehlikeye atmaz, elektrik tasarrufu sağlanmasına katkıda bulunur, cihazın performansını arttırır üstelik yaz ve kış aylarında klimanın yüksek verimlilikle çalışmasını sağlar. Kaliteli yedek parça ürünlerle ekibimizin uzmanlığının birleştirildiği servisimiz, oldukça da hızlıdır. KomKli klima servisi olarak amacımız müşterilerimizin problemlerine çözüm sunarken fark yaratmaktır.

KomKli olarak hizmet veren personellerimizin uzmanlığına verdiğimiz önem kadar, güvenilirliklerini de sorguluyoruz. Evlerde, iş yerlerinde kısacası hizmet verdiğimiz her yerde bizi ve markamızı temsil edecek olan personellerimizi titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek, hem personellerimiz hem de hizmet kalitemiz ile ilgili görüşler doğrultusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve klima servisi alanında daha iyi olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.

İstanbul Klima Servisi

  • komkli klima servis
  • komkli klima yedek parça
  • komkli klima montaji
  • komkli klima tamiri
  • komkli klima bakımı
  • komkli klima servisi

Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (25 Oy)
Değerlendirme

(25 Oy)

Değerlendirmede bulunun.