KomKli kombi servisi olarak deneyimli ve uzmanlığını belgelemiş teknisyenlerimizle İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamak için hizmet ağımızı geliştirdiğimiz gibi hizmet kapsamımızı da her geçen gün arttırıyoruz. 

Tüm Marka ve Modellerde Kombi Bakımı

Kombi bakımı hizmetimizde; kullanıcıların kombilerinin ömürlerini uzatmak, aldıkları verimi arttırmak, yakıt ve enerji tasarrufu yapmalarını sağlamak için tüm gerekli prosedürleri yerine getiriyoruz.Kombilerin çalışma sistemindeki hassasiyeti de göz önünde bulundurarak yakıt, elektrik ve su tesisatlarını kontrol ediyoruz, basınç değerlerini inceliyoruz, ateşleme sistemini test ediyoruz.

Bakım esnasında tespit ettiğimiz aksaklıkları onararak gerektiği takdirde işlevini kaybeden kombi parçalarının orijinal yedek parçalarla değiştiriyoruz.Kombi bakım hizmet taleplerini geri çevirmemek için piyasada satılan her marka ve model kombi için profesyonel hizmet sunmamız gerektiğini biliyoruz.

Aşırı ucuz fiyatlarla ve imkânsız kampanyalarla müşterilerimize sunulan hizmet seçeneklerini değerlendirirken, güvenliklerini düşünmeleri gerektiğini hatırlatıyoruz. Kombi servislerinin hiçbiri hafife alınacak hizmetler değildir, güvenlik maksimum düzeyde tutulmalı, can ve mal güvenliği sağlanmalıdır.

Tüm Marka ve Modellerde Kombi Tamiri

Kombi bakım çalışmaları ihmal edildiği için ya da aksamlarında problem çıkması sebebiyle bozulan ya da eski performansını kaybeden kombilerin tamirini de uzman ekibimizle yapıyoruz. Müşterilerimizin bize ilettikleri kombi arıza taleplerini değerlendirip en kısa süre içerisinde onları ziyaret ediyoruz. Kimi zaman müşteriler kombilerinin markasının çok yaygın olmadığını bu sebeple bu işlemi yapıp yapamayacağımızı soruyorlar.

Biz kombi tamiri hizmetlerimizi sınırlamıyoruz ve her kombinin tamirini yapıyoruz. Kombilerinizi tamir ederek güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamak için ekibimizi sadece konusunda uzman ve uzmanlığını da belgelemiş teknisyenler arasından oluşturuyoruz.

Tüm Marka ve Modellerde Orijinal Yedek Parça 

Söz konusu kombi gibi hassas bir cihaz olunca, yedek parça gereksinimlerini muadillerinden karşılamayı güvenlik için doğru bulmuyoruz. Müşterilerimizin kombilerine yedek parça temin ederken hiçbir zaman kriterimiz fiyat olmuyor, çünkü biz müşterilerimizin ve ailelerinin can ve mal güvenliğini önemsiyoruz. Orijinal yedek parçaları stoklarımızda bulunduruyoruz ve ürün çeşitliliğimizle de hizmet hızımızı arttırıyoruz.

Kombilerle ilgili talep oluştururken müşterilerimizin ilettiği bilgilere dayanarak, orijinal yedek parçaları da yanımızda götürerek, servis süremizi kısa tutmaya çalışıyoruz. Her marka ve model orijinal kombi yedek parça ürünlerini temin eden firmamız güvenli ve kaliteli hizmetiyle sektörün öncü firması olmanın hakkını vermek için tüm gereklilikleri yerine getiriyor.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları

ECA Baymak, Ariston, Bosch, Demirdöküm, Ferroli, Buderus,  Vaillant, Viessmann, Protherm, Beko, Immergas, Arçelik, Alarko, Baykan, Emko, Etna, Buhara, Termodinamik, Auer gibi kombi markalarının servisini yapan uzman ve güvenilir ekibimiz İstanbul genelinde talep ileten tüm müşterilere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapmaktadır. Siz de güvenirliğinden emin olduğunuz bir hizmet almak ve kombilerinizi daha verimli kullanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Markaları
4.8 Kullanıcılar (3 Oy)
Değerlendirme
(3 Oy)
Değerlendirmede bulunun.