Kombi Servis Alanlarımız

Kombi Servisleri

Kombi Servisi

KomKli; klima servisi hizmetlerinin yanı sıra...

Kombi Bakımı

KomKli kombi servisi olarak İstanbul genelinde...

Kombi Tamiri

KomKli, Kombi servisi olarak kombi tamiri...

Kombi Yedek Parça

Kombi servisi olarak alanında uzman ve...

Soğuk havalarda evinizi ısıtan, dilediğiniz zaman yaz ve kış aylarında sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombiler hayat kalitenizi arttıran elektronik cihazlardır. Isı ayarı yapılabilen ve evinizin sıcaklığını sabit bir derecede tutan kombilerin bakımı, onarımı, tamiri ve yedek parça ihtiyaçları artık KomKli kombi servisi güvencesinde!

Hayatınızı kolaylaştıran ve hayat kalitenizi yükselten bu cihazlar diğer tüm elektronik cihazlar gibi zaman içerisinde yıpranabilir, performansından uzaklaşabilir ve hatta çalışmaz hale gelebilir.KomKli kombi servisi olarak kombilerinizin bakımlarını yapıyor; arızalarını gideriyor gerektiği takdirde de orijinal yedek parça temin ederek, kış aylarında zorluk yaşamanızın önüne geçiyoruz.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul’daki mobil servis ağımız sayesinde Avrupa ve Asya yakasında müşterilerimizin kombi servis ihtiyaçlarına çoğu kez aynı gün içerisinde çözüm üretiyoruz. İstanbul kombi servisi alanında hizmet vermekten memnuniyet duyduğumuz ilçeler sırasıyla; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, İkitelli, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

KomKli olarak İstanbul’da kombi servisi veren firmalar içerisinde kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan firmamız, müşterilerine sürdürebilir memnuniyet sağlamaya yönelik hizmet anlayışını benimsiyor. Sadece arıza ya da bakım taleplerinin açıldığı süreç içerisinde de değil, hizmet sonrası süreçte de müşterilerine profesyonel ve güvenilir teknisyenleriyle kombi servisi hizmeti vermeyi sürdürüyor.

Kombi Servisi – Bakımı 

Kombiler tıpkı klimalar gibi zaman içerisinde yıpranır, verimlilikleri düşer ve kullanıcısına daha maliyetli hale gelebilir. Bu sebeple özellikle kış aylarına girilmeden kombilerin bakımları yapılmalıdır. KomKli kombi servisi personelleri, talepleriniz doğrultusunda en kısa zaman içerisinde sizi ziyaret eder.

Kombilerin çalışmasına engel teşkil eden ya da performansını düşürebilecek sorunların olup olmadığını tespit eder ve kombileri kullanıma hazır hale getirir. Kombi servisi personellerimiz bakım işlemlerini gerçekleştirirken, kombileri detaylı şekilde incelerler.

 • Öncelikle ısıtma tesisatı kontrol edilir, kombinin bir parçası olmasa da verimliliğini ciddi oranda etkilediği için bu incelemeler yapılır.
 • Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı tespit edilir.
 • Tüm parçalarının kirlilik kontrolleri yapılır.
 • Emniyeti test edilir.
 • Isıtma ve sıcak su üretimi verimliliği incelenir.
 • Sıcak su borularında biriken kirlerin olup olmadığına bakılır varsa borular temizlenir
 • Filtrelerinin temizliği yapılır.

Kombilerin yıllık periyotlarda bakımının yapılması, özellikle kış aylarında en büyük yardımcınız olan bu cihazların ömrünü uzatacaktır. Zamansız arızalanmaların önüne geçilmesi, henüz ciddi bir problem yokken aksaklıkların tespit edilmesi ancak kombi bakımının aksatılmaması yoluyla belirlenebilir. Aynı zamanda güvenliğiniz için de kombi bakımı elzemdir. Bakımı yapılan ve işlevinde problem olmayan kombiler yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar ve verimli bir şekilde çalışır.

Kombi Servisi – Tamiri 

Genellikle zamanında bakımı yaptırılmayan kombiler, zaman içerisinde arızalanabilir. Farklı şekillerde meydana gelen problemlerin çözümünde KomKli kombi servisi uzman teknisyenleri müşterilere hizmet vermektedir. Arıza taleplerinin oluşturulmasından sonra en kısa süreç içerisinde talep sahiplerine geri dönülür ve kombi arızaları için ziyaret gerçekleştirilir. Konusunda profesyonel teknisyenlerimiz KomKli kombi servisi kalitesini yansıtmak için hızlı ve kesin çözümlerle müşterilere hizmet vermektedir. En çok karşılaşılan kombi arızaları arasında;

 • Kombilerin ayarlarının yanlış yapılması, gaz problemlerinin olması, vanaların çalışmaması vb. sebeplerle kombilerin hiç çalışmaması,
 • Termostat ayarının yanlış yapılması, boruların tıkalı olması sebebiyle kombinin hiç ya da kısmen ısıtmıyor olması,
 • Bağlantı noktalarında meydana gelen hasarlar, genleşme tankında problem olması gibi sebeplerle kombinin su akıtması,
 • Bakımının yapılmaması, vanalarda meydana gelen problemler sebebiyle basınç artması,
 • Fanlarda arıza oluşması, vanada problem olması ya da motorların arızalanması sebebiyle gürültülü çalışması vb. sorunlar görülmektedir.

Tüm kombi markaları ve modelleri için tamir hizmeti veren KomKli kombi servisi, yerinde müdahalelerle, müşterilerine en kısa süre içerisinde en kaliteli hizmeti vermektedir. Tespit edilen arızaları tamir ederek, gerektiği durumlarda ise arızaya sebep olan aksamları değiştirerek servisimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kombi Servisi – Yedek Parça

Kombilerin bakımı yapılırken ya da kombilerde herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda; sektöründe öncü KomKli firma personelimiz kombiyi incelerken kimi zaman kırılan, bozulan akşamlarla karşılaşabiliyor. KomKli kombi servisi olarak bu gibi durumlarda yerine orijinal ve kaliteli yedek parça temin ediyor.

Sadece ucuz olduğu için kalitesiz yedek parçaları müşterilerimize sunup onların güvenliğini tehlikeye atmıyoruz. Zamanında tespit ettiğimiz aksam aşınmalarını engelleyip daha büyük problemlerin çıkmasının önüne geçiyoruz. Aşınan parçaların yenisiyle değiştirilmesiyle ileriki dönemde ortaya çıkacak daha ciddi problemlerin de önünü kesmiş oluyoruz.

Kombi yedek parçalarının değiştirilmesiyle birlikte; kombilerin verimleri artıyor, kullanıcıların güvenlikleri korunuyor, ısıtma performansı yükseliyor, yakıt tüketiminden tasarruf sağlanıyor. KomKli kombi teknik servisi olarak geniş yedek parça ürün yelpazemizle, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek için stoklu çalışıyoruz. Kombi parçalarının hangisinin bozulacağının malum bir garantisi yok; bu sebeple müşterilerimizi kombi yedek parça temin etmek için bekletmiyoruz.

KomKli olarak kombi servisi hizmetlerimizle İstanbul’un tüm bölgelerindeki müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz, geniş hizmet ağımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile bize ulaşmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ya da mesaj göndermektir.

Markamızı temsil ettiğinin bilincinde olan güler yüzlü personellerimiz, kombiniz ile ilgili yapılan işlemlerin tüm süreçleriyle ilgili bilgi aktararak şeffaf bir servis sürecini yürütürler. Kullanıcı hatasından kaynaklı bir aksaklık yaşanırsa, müşteriler bu konuda uyarılır ve güvenliklerinin sağlanması adına detaylı olarak bilgilendirilirler.

Kombi Teknik Servisi

Kombi Servisi
4.9 Kullanıcılar (5 Oy)
Değerlendirme

(5 Oy)

Değerlendirmede bulunun.