İstanbul’un dört bir köşesine hizmet veren KomKli olarak İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Sarıyer’de de öncü firmalar arasında liderlik koltuğumuzu koruyoruz. Sarıyer klima servisi taleplerine profesyonel teknisyenleri ile geri dönüş yapan firmamız KomKli, mutlak müşteri memnuniyeti sağlama mottosuyla tüm servis süreçlerini şekillendiriyor.

Dünyaca ünlü klima üreticileri arasında yer alan Mitsubushi, Sharp, Sigma, Toshiba, Siemens, Beko, Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Airfel, Bosch, LG, Samsung , Midea, Carrier gibi büyük markaların klimaları için hizmet sağlayan KomKli, Sarıyer klima servisi çalışanlarının her biri konusunda uzmanlığını ispatlamış teknisyenlerden oluşmaktadır.

Personellerine sürekli eğitim vermeyi kalite standardı haline getiren ve hızlı geri dönüşleri ile taleplerin en çok yoğunlaştığı dönemde bile müşterilerini bekletmeyen KomKli olarak fark yaratan hizmetlerimiz sayesinde “Sarıyer klima servisi” firmaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer almayı başardık.

Kurumsal yapısı ve yüksek güvenirliği ile müşteri portföyünü sürekli genişleten KomKli Sarıyer klima servisi olarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet veriyoruz.

sarıyer klima servisi

Klima Servisi Sarıyer

Yaz aylarının hızla yaklaştığı, kış mevsiminden çıkan klimalarınızın iyiden iyiye yorulduğu bu dönemde Sarıyer’de klima servisi hizmetlerinden yararlanmak için doğru zamandasınız! Yeni klimanız varsa montaj işlemlerini, mevcut klimalarınızın bakımını ya da onarımını yaptırmak için “Sarıyer klima servisi” firmaları arasında en kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız; siz de binlerce müşterimiz gibi hizmetlerimize internet sitemizden ya da telefonla talep oluşturarak erişebilirsiniz.

Hizmetlerinden sonra klimalarınızın ömrünün uzayacağı, veriminin artacağı, performansının yükselirken elektrik tüketiminin azalacağı garantisini veren KomKli “Sarıyer klima servisi” olarak üst düzeyde kaliteye uygun fiyatlarla ulaşma imkanı sunuyoruz. Yılların deneyimi ve uzmanlığı ile İstanbul, Sarıyer‘de bakım ve tamir süreçlerini mükemmelleştiren KomKli, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile fark yaratıyor.

Sarıyer Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Sarıyer Klima Servisi KomKli İle Profesyonel Hizmet

KomKli olarak tüm marka ve model klimaların yanı sıra tüm çeşit klimalarda da uzmanlığa sahibiz. Bu sebeple hem ev tipi, hem salon tipi klimalar için servis sağlamanın hem de endüstriyel klima sistemlerinde uzmanlaşmanın avantajlarını yaşıyor ve Sarıyer klima servisi firması KomKli olarak bu ayrıcalıkları sizlerle paylaşıyoruz.

Klimalar evde kullanıldığında hayat konforunu yükseltiyor ancak iş yerlerinde ve özellikle sabit hava sıcaklığının korunması gereken işyerlerinde çok daha hayati bir fonksiyona sahip olduğu biliniyor. Elektronik sistemlerin zarar görmemesi ve iş verimliliğinin sabit kalıp büyük maddi zararların ortaya çıkmaması için klima sistemlerinin çok önemli rolleri olduğu kabul ediliyor. “Sarıyer klima servisi” KomKli olarak geniş hizmet kapsamımız ve kaliteli servisimizle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sarıyer Klima Servisi KomKli İle Elektrikten Tasarruf

Klimaların bakımı düzenli yapıldığında, montajı usulüne göre gerçekleştirildiğinde ve arızalanması durumunda orijinal yedek parça değişimi olduğunda klimaların çalıştıkları sırada verimliliğinin arttığını ve ortalama %40 oranında daha az enerji harcadıklarını biliyor musunuz?

Çalışanlarımızın profesyonelliği sadece konforunuzu arttırmakla kalmıyor aynı zamanda ay sonu ödediğiniz elektrik faturalarını da düşürüyor. “Sarıyer klima servisi” KomKli olarak onarım, yedek parça değişimi, montaj ve bakım servislerimizle klimalarınızın optimum çalışma standartlarına erişmesini sağlıyoruz. Böylece klimalarınızın harcadığı enerjiyi düşürüyor ve belki de daha önemlisi verimliliğini arttırarak ömürlerinin uzamasına katkıda bulunuyoruz.

Sarıyer Klima Servisi KomKli İle Farklılık

Klimalarınızla ilgili taleplerinizi ilettiğinizde sizi bekletmeyen kaç firma sayabilirsiniz? Tek ziyarette klimalarınızı eski verimliliklerine döndüren bir servisle hiç çalışma imkanı buldunuz mu? Aldığınız tüm hizmetlerle ilgili detaylı bilgi aldığınız servis deneyimi yaşadınız mı?

Yukarıda bahsettiğimiz bu sorulardan birine bile “hayır” diyorsanız; KomKli ile yepyeni bir deneyim yaşayabilirsiniz. Zamanında ziyaret, şeffaf hizmet, tek ziyarette kesin çözüm arıyorsanız “Sarıyer klima servisi” Komkli firmamıza ulaşarak beklentilerin üzerinde hizmetler almaya başlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz mekana göre kaç BTU’luk klima almanız gerektiği hususunda kararsızsanız aşağıdaki BTU hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

BTU
BTU Hesaplama
Yaklaşık Gerekli BTU Miktarı:

BTU Nedir?

British Thermal Unit (İngiliz Isı Birimi).
Sıcaklığı arttırmak veya düşürmek için gereken enerji miktarını ölçen bir güç ölçüm birimidir.

* Kesin sonuçlar için bazı ek koşullar ve değerlerin hesaplanması gerekmekte.

Sarıyer Klima Servisi
4.9 Kullanıcılar (9 Oy)
Değerlendirme

(9 Oy)

Değerlendirmede bulunun.