Klimaların yer değişimi ya da yeni klima alıp eski klimalarını kaldırmak isteyen müşterilerimize profesyonel klima sökümü hizmeti sağlıyoruz. Konusunda uzman ve profesyonelliğini belgelemiş teknisyenlerimize klima sökümü talebinizi ilettiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde ziyaretinizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine hızlı ve kaliteli hizmet veren KomKli firmasıyla konforunuzu yarıda kesmenize gerek yok. Klima sökümü için tek yapmanız gereken web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak.

Klimalar ile verilen hizmetlerin tümünde profesyonellik ön plana çıkmaktadır. Klima sökümü ve diğer klima hizmetlerinin konusunda deneyimli ve şeffaf hizmet anlayışını prensip olarak edinmiş kurumsal firmalardan alınması, daha sonraki dönemde klimalardan alınan verimi ve elektrik tüketimini doğrudan etkileyecektir.

Klima Söküm Hizmeti Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

 

Klimaların hangi amaçla olursa olsun sökülmesi gerektiği durumlarda da KomKli olarak %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle klima sökümü hizmeti sağlamaktayız.

Klima sökümü de en az klima montajı kadar önemli bir süreçtir ve dikkatle yerine getirilmesi gerekir. Klima sökümü yapılırken güvenlik önlemlerinin hat safhada alınması şarttır; istenmeyen elektrik çarpmalarının önüne geçilmesi için cihaza giden elektrik kesilmelidir ve mümkünse doğrudan şalter indirilmelidir.

Vanaların kapatılması, içerisindeki gazın kaçırılmaması oldukça önemlidir. Aynı zamanda klima sökümü yapılırken klimaların yedek parçalarının da zarar görmemesine dikkat edilmelidir.

 

Klima Sökümü
5 Kullanıcılar (2 Oy)
Değerlendirme

(2 Oy)

Değerlendirmede bulunun.