Klima servisi olarak klimaların bakımı, onarımı ve tamirini yapmaktayız. Bu aşamalar esnasında tespit ettiğimiz aksaklıklar klimaların veriminin ilk zamanlardaki haline getirilmesi adına oldukça önemlidir. Zamanla yıpranan, aşınan ve kırılan parçalar tespit edildiği takdirde bunların yerine, yeni parçaların koyulması gerekmektedir.

KomKli olarak klima yedek parça hizmetimizle de hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz ve müşterilerimizin uzun süre kullanabilecekleri ürün alternatifleri sunuyoruz. Tüm marka ve model klimalar için orijinal ve birinci sınıfta kalitedeki yedek parçaları klima yedek parça KomKli firması olarak temin etmekteyiz.

Klimaların periyodik olarak bakımının yapılması, ömürlerinin uzun ömürlü olması adına kritik öneme sahiptir. Klimaların iç ve dış üniteleri ile ilgili detaylı incelemeler yapılır. Klimaların çalıştığı mekanlar ve kullanım sıklıklarına bağlı olarak belirlenen periyotlarda yapılan bakımlar esnasında R-22 gazı kontrol edilir, drenaj hattı temizlenir, elektrik akımlarını ölçümlenir, fan pervaneleri temizlenir, soket bağlantıları gözden geçirilir, borularda kaçak olup olmadığına bakılır; kısacası klimanın tüm parça ve bağlantıları teknisyenlerimiz tarafından gözden geçirilir.

Tüm bu kontroller aşamasında bazı parçaların işlevini yerine getiremeyecek derecede yıprandığı ya da kırıldığı gözlenebilir. Bu durumda klima yedek parça hizmetimiz devreye girer ve bakımı yapıldıktan sonra yedek parça gereksinimi olan klimaların marka ve modeline uygun ve kaliteli yedek parça takılır.

Yedek parça gereksiniminin ortaya çıktığı diğer bir durum ise arıza kaydı oluşturulmasıdır. Verimliliği azalan, su akıtan, elektrik kaçağı olan, ısıtıp soğutmayan ya da tamamen kullanım dışı kalan klimalar ile ilgili arıza kaydı oluşturulduğunda klima yedek parça ekibimiz gerekli tetkikleri yapar. Arızanın kaynağı tespit edilir ve parçalardan birinde sorun varsa, yedek parça kullanılarak arıza giderilir.

Yedek parçanın kalitesi, klimanın marka ve modeline uygunluğu tamir sürecinin başarıyla tamamlanması adına kritik öneme sahiptir. Dayanıksız ve ucuz yedek parçalar, klima arızalarının kısa sürede tekrar etmesine sebep olabilir aynı zamanda daha büyük arızaların oluşması için de uygun ortam yaratabilir.

Klima Yedek Parça Talep Formu

Klima Yedek Parça Hizmeti

Klimaların bakımlarının zamanında yapılmaması ve hatalı kullanımlar sonucunda bozulması yedek parça ihtiyacını doğurmaktadır. Özellikle yoğun kullanılan cihazlarda yedek parçaların orijinal parçaları aratmaması, cihazın verimliliği açısından da çok önemlidir.

Yedek parçalar önemsenmeyecek derecede basit aksamlar değildir. Yedek parçaların orijinalliği ve kalitesi cihazın verimini, kalitesiz yedek parça kullanımına kıyasla ciddi oranda arttırır. Sadece fiyatı düşük olduğu için tercih edilen yedek parçalar maliyet avantajıyla ön plana çıksa da zaman içerisinde daha büyük zararlara yol açar.

KomKli klima servisi olarak müşterilerimize anlık maliyet avantajları sağlamanın kalite standartlarımıza uymayacağının bilincindeyiz. Bu sebeple klima yedek parça hizmeti sunan firmalar arasında kalitemizle uzun soluklu memnuniyet sağlıyoruz. KomKli olarak birçok markanın orijinal yedek parçalarını içererek geniş ürün yelpazemizle klima yedek parça farkımızı yansıtıyoruz.

Kısıtlı ürünlerle değil, klima arızalarının genel kapsamı düşünerek oluşturduğumuz yedek parça hizmetlerimizle amacımız, müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözüm üretmektir. Bu sebeple elimizde geniş yelpazedeki ürünleri barındırıyoruz; böylece yedek parçaların temini için zaman kaybedip, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını ertelemiyoruz. KomKli olarak temin ettiğimiz kaliteli yedek parçalarla müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefliyoruz.Komkli Klima Tamir ve Bakım Hizmetleri

En Çok İhtiyaç Duyulan Klima Yedek Parçaları

KomKli klima servisi olarak müşterilerimizden gelen talepler incelendiğinde belli başlı ürünlere daha çok ihtiyaç duyulduğunu gözlemlemekteyiz. Neden bu parçalara ihtiyaç duyulduğunu irdelediğimizde ise hep vurguladığımız noktaya yani klima bakımının önemine varmaktayız.

Klima bakımlarının ertelenmesi, düzenli gerçekleştirilmemesi ve hatta klima bozulana kadar bakım çalışmalarının hiç yaptırılmaması yedek parça gereksinimini arttırmaktadır.

Bu açıdan yaklaşıldığında; klima bakımına daha çok önem verildiği takdirde yedek parça gereksinimin de doğru orantılı olarak azalacağı sonucuna varılabilir. Müşterilerimiz genel olarak fan motoru, kompresör, elektronik kart ve hava filtreleri gibi yedek parçalara ihtiyaç duymaktadır.

klima yedek parça

Kaliteli Klima Yedek Parça Avantajları

KomKli klima servisi olarak klima tamir ve onarım süreçlerinde en kaliteli yedek parçaları kullanıyoruz. Klimaların performansları üzerinde kaliteli yedek parçaların öneminin bilincinde olarak hizmet veriyoruz. Çünkü yedek parçalar kaliteli ve orijinal olurlarsa, müşterilerin klimalarının ömrü uzar. Klima daha verimli çalışır böylece güvenli yaşam alanları oluşur.

Klimaların performansları artar; yazın daha iyi soğuturken kışın daha iyi ısıtır. Enerji tasarrufu sağlanır. Kaliteli yedek parçalar kullanıldığı zaman klimanın tüm parçaları ile uyum gösterir böylece fazladan elektrik enerjisi harcamadan ihtiyaçlara yanıt verir. Sadece ucuz olduğu için tercih edilen kalitesiz yedek parçalar zaman içerisinde orijinal parçalara nazaran daha çabuk bozulur böylece saha sık değiştirilir.

Üstelik klimanın diğer aksamlarıyla yeterinde uyum içerisinde çalışmayabilir bu sebeple klimada farklı sorunlar çıkmasına sebep olabilir. Klimanın ömrünü kısaltır ve hatta can güvenliği için tehlike arz edebilir. KomKli olarak klimanızın bakım ve onarım masraflarınızı azaltmak, cihazınızın performansını yükseltmek, giderilemeyecek arızaların oluşumu engellemek için orijinal yedek parça tercih etmenizi öneriyoruz.

Konusunda uzman ve deneyimli teknisyenleriyle müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmeti sunan KomKli klima servisi firması olarak, hizmet sonrası müşteri destek hizmetimizle de her türlü sorunuza yanıt veriyoruz.

Klima Yedek Parçaları

  • komkli klima servis
  • komkli klima yedek parça
  • komkli klima montaji
  • komkli klima tamiri
  • komkli klima bakımı
  • komkli klima servisi

Klima Yedek Parça
5 Kullanıcılar (1 Oy)
Değerlendirme

(1 Oy)

Değerlendirmede bulunun.