KomKli, Kombi servisi olarak kombi tamiri konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul’un dört bir yanına dağılan hizmet ağımız ve profesyonel kadromuzla müşterilerimizin güvenliği ve konforu için hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

KomKli firması olarak kombi tamiri yapan firmalar içerisindeki ayrıcalıklı konumumuz, A’dan Z’ye hizmet kapsamımız ile kombilerin tamirleri için iletilen taleplere hızlı geri dönüş yapıyor ve uzman ekibimizi arıza tespit ve onarım çalışmaları için en kısa zamanda belirttiğiniz adrese gönderiyoruz.

Kombi tamiri için ilettiğiniz arıza taleplerinde, her marka ve model kombi için tamir hizmeti vermekteyiz. Bakımı aksayan, verimliliği azalan ve güvenliğiniz için tehlike arz edebilecek cihazlarınızın arıza tespiti için detaylı incelemeler yapıp, gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin mal ve can güvenliğini garanti altına alıp, daha konforlu bir ortamda yaşamanız için verdiğimiz hizmetlerin sonrasında da dilediğiniz zaman bize ulaşıp, destek almanızı mümkün kılıyoruz.

Kombi tamir servisi alanında öncü firmamız KomKli, İstanbul’un hangi semtinde yaşıyor olursanız olun bir telefon uzağınızda. Kombinizin tamiri için arıza kaydı oluşturduktan sonra yetkili teknisyenlerimiz sizi arıyor ve gerekli bilgileri aldıktan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçiyoruz.

En Sık Görülen Kombi Arızaları

KomKli,kombi servisi firması olarak kombi tamiri için iletilen talepler incelendiğinde belli başlı arızaların yoğunluklu olduğunu görüyoruz. En sık iletilen talepler sınıflandırıldığında; kombinin çalışmaması, havayı ya da suyu ısıtmaması, radyatörlerin ısı farklılığı, kombinin patlamalı yanması, su akıtması, basınç artması ve gürültülü çalışması gibi arıza çeşitleri dikkat çekiyor.

 • İçindeki suyun bitmiş olması, elektrik şalterinin kapalı kalması, gaz vanasının açılmaması, kombinin konum ayarının yapılmamış olması, pilot alevinde sorun olması gibi sebepler haricinde kombi çalışmıyorsa bu durumda KomKli kombi servisi firmamıza ulaşabilirsiniz.
 • Kalorifer filtresi tıkalı olabilir, termostat ayarları bozuk olabilir, peteklerin temizlenmeleri gerekebilir ya da tamamen kapalı olabilir. Bu gibi durumlarda kombi çalışmasına rağmen ısı vermez ve yapmanız gereken KomKli kombi servisi çalışanlarımıza talebinizi iletmektir.
 • Filtreler tıkandığında, peteklerde biriken su kirli olursa, kombinin ayarlarında hata varsa, tesisat sebebiyle su akışı sağlıklı gerçekleşmiyorsa ve kullanıcı radyatörlerin ısı farkını azaltamıyorsa uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
 • Tesisat bağlantılarında çatlaklar olması, su vanasının arızalanması, hava tahliyesinin azalması kombinin su akıtmasına sebep olabilir. Bu gibi arızalar mevcutsa yine KomKli kombi tamiri firmamız yanınızda olacaktır.

Kombi Tamir Servisi Gerektiren Nedenler

Kombiler daha önce de söylediğimiz gibi hassas cihazlardır. Elektrik, su ve yakıt ile çalışır; bir çok aksamdan oluşmaktadır. Bu açıdan yaklaşıldığında kombi tamiri ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olabilecek pek çok faktörden bahsedebiliriz;

 • Gaz problemleri,
 • Vanaların düzgün çalışmıyor olması,
 • Elektrik sisteminden kaynaklı problemler,
 • Borularda biriken kirler,
 • Termostatın işlevini kaybetmesi,
 • Tesisat sıkıntıları,
 • Basıncın doğru ayarlanmaması,
 • Genleşme tankının fonksiyonunu kaybetmesi,
 • Fanlarda arıza meydana gelmesi,
 • Peteklerde hava birikmesi,
 • Ateşlemenin gerçekleşmemesi

vb. problemler kombilerin arızalanmasına sebep olabilir.

KomKli, kombi tamiri firması olarak müşterilerimize kombi bakımlarını düzenli yaptırmalarını öneriyoruz. Kombi bakımı yapılırken kombilerin tüm aksamları, tesisat bağlantıları, basınç ölçümleri yapıldığı için oluşabilecek arızalar belirlenebiliyor. Arıza tam olarak gerçekleşmeden sorunun giderilmesi bu açıdan oldukça önemli.

Zamanında yapılan kontroller kombilerin arızalanmasını engellediği gibi aynı zamanda kullanıcıların güvenliğini de tehlikeye atmıyor. Tüm marka ve modelde kombi tamiri yapan profesyonel teknisyenlerimiz bakım sırasında hasar görmüş parçaları tespit ederek, kombinin verimli çalışmasını engelleyen tüm süreçlerin onarımını ve bakımını yapıyor.

Bakım aksatıldığında kombi arızalandığı zaman, müşterilerin talepleri doğrultusunda öncelikle arıza sebebi araştırılıyor.  Arızanın kaynağı bulunduğu zaman gerekirse onarılıyor ya da onarılamayacak bir aksaklık varsa yedek parça temin ediliyor.

Tüm kombi marka ve modelleri için orijinal yedek parça temini eden firmamız, hizmet kalitesi doğrultusunda bu parçaları ürün stokunda bulunduruyor. Parça yok diye müşterileri bekletmek ve tamir sürecini uzatmak gibi bir seçeneğimiz olduğunu düşünmüyoruz. Hem konfor hem de güvenlik için kritik derecede önemli olan kombilerin, yedek parça teminini de tıpkı diğer hizmetlerimiz gibi hızlı ir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kombi Tamiri İçin Neden KomKli?

Özetlemek gerekirse deneyimli ve uzman kadromuzla, KomKli kombi tamiri firması olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Modeli ve markası ne olursa olsun, güvenliğinizi ve konforunuzu arttırmak için arızalanan tüm kombilerin tamirini yapıyoruz.

Kombi tamiri esnasında arıza sebebini bulduktan sonra müşterilerimize en detaylı bilgiyi sunuyor ve yapılacak onarım çalışmalarını adım adım kendilerine aktarıyoruz. Bazı zamanlarda kullanıcı hatalarının kombi arızalarına sebep olduğunu tespit ediyoruz ve böyle durumlarda müşterilerimize kombilerini nasıl kullanmaları gerektiği ile ilgili detaylı bilgi aktarıyoruz. Geniş servis ağımız, kalabalık profesyonel ekibimizle, bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız en kısa zamanda size ulaşıyoruz.

Bu noktada hatırlatmak istediğimiz bir konu var. Kombiler genel olarak hayat konforunuzu arttıran cihazlar olarak düşünülse de, yakıt tüketmeleri, elektrik ve su ile çalışmaları bu cihazlarda oluşan arızaların tehlike  arz etmelerine sebep olabilir. Sadece ucuz hizmet almak için herhangi bir servisle çalışmanız, maalesef istenmeyen durumlara yol açabilir.

Tamir esnasında değiştirilen yedek parçaların kalitesiz olması, onarım işlemlerinin doğru yapılmaması hem paranızı hem de güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır. KomKli kombi servisi olarak firmamız; güvenliğinizi garantiye alır ve kombinizin %100 verimle çalışmasını sağlar.

Kombi Tamiri Çalışmalarımız

 • kombi parçaları
 • kombi servisi

Kombi Tamiri
4.7 Kullanıcılar (3 Oy)
Değerlendirme

(3 Oy)

Değerlendirmede bulunun.