KomKli Şişli klima servisi hizmetlerimizden yararlanarak klimalarınızın dönemsel bakımlarını yaptırabilir, montajları için destek alabilir, aynı zamanda da arızalarının kesin çözümü için hizmet talebi oluşturabilirsiniz. İstanbul genelinde 50’den fazla profesyonel klima teknisyeni ile hizmet veren KomKli Şişli klima servisi firmamız, güvenilir ve kaliteli servisin tek adresi olmayı sürdürüyor.

Yaz ayları klima hizmetlerinin en çok başvurulduğu ve doğal olarak firmalara gelen klima servisi taleplerinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Klima servisi almak ve uzun süreler beklemek istemiyorsanız, dakik ve taleplerinize hızlı geri dönüş yapan KomKli Şişli klima servisi firmamız haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Klima servisi talep kapsamınız ne olursa olsun en kısa süre içerisinde sizi arayan ve taleplerinizi detaylandıran ekibimiz, hem fikir olduğunuz gün ve saatte ziyaretinizi gerçekleştirir. KomKli Şişli klima servisi çalışanları ziyaret saatine bağlı kalarak müşterilerini bekletmez, beklenmedik bir durum yaşandığı ve gecikme meydana gelmesi muhtemel durumlarda da kendilerine haber verirler.

Şişli Klima Servisi mi Arıyorsunuz?

Şişli klima servisi firması KomKli olarak dünyaca ünlü markaların klimaları için servis hizmetlerini veriyoruz. Arçelik, Airfel, Airwell, Alarko, Aura, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Denki, Diamond Electric, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Fujiplus, General, General Electric, Gree, Goodman, Haier, Hicon, Hitachi, High Life, Hotpoint Ariston, Kumtel, LG, Midea, Mitsubishi, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Olefini, Regal, Raks, Rubenis, Sanyo, Samui, Samsung, Siemens, Shiro, Sharp, Sigma, Siemens, Toshiba, Trane, Tronic, Teba, Vaillant, Vestel, Vestfrost, Vrf Arrow, VRV. Westinghouse, York gibi son teknolojide, farklı özelliklerde ve farklı çeşitlerde klima üreten markaların teknik servisliğini yapıyor ve müşterilerimize eksiksiz bir konfor sağlıyoruz.

Kısıtlı donanımı sebebiyle tek markaya hizmet verebilen Şişli klima servisi firmalarının aksine, düzenli eğitimlerle profesyonelliğini arttıran teknisyenlerimizle müşterilerimize detaylı ve kusursuz hizmet anlayışımızı yansıtıyoruz.

Mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik hizmetlerle fark yaratan KomKli Şişli klima servisi firmamız; müşterilerimizden gelen talepleri önceliklendiriyor.

Tartışmasız en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunan ve herkesi hak ettiği kaliteli hizmetle buluşturmayı hedefleyen KomKli Şişli klima servisi, servis sağladığı müşterilerini en güçlü referansları olarak görüyor. Hem bireysel hem de kurumsal firmalara aynı anda hizmet verebilme ayrıcalığına ve kapasitesine sahip olan KomKli Şişli klima servisi firmamız, marka bilinirliğini arttırmak ve piyasadaki liderliğini korumak için tüm hizmet sürecini yeniden şekillendiriyor.

Şişli’de Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalardan Bazıları
Toshiba Klima Servisi - Komkli.com
Diakin Klima Servisi - Komkli.com
Vestel Klima Servisi - Komkli.com
DemirDöküm Klima Servisi - Komkli.com
E.C.A. Klima Servisi - Komkli.com
Sigma Klima Servisi - Komkli.com
Arçelik Klima Servisi - Komkli.com
Samsung Klima Servisi - Komkli.com
Klima Servisi Çağırmak İçin Hemen Arayın: 0212 567 60 71

Tüm Klima Servis İhtiyaçlarınızda KomKli Şişli Klima Servisi Hizmetinizde

KomKli ekibinde yer alan deneyimli profesyoneller müşterilerimizi ziyaret ettiklerinde  klimaları ve klimalarının nasıl daha verimli kullanılacağı ile ilgili ipuçlarını da kendileriyle paylaşıyor. Klimaların verimini arttırmak için neler yapılmalı, klimalar neden gürültülü çalışıyor, klimalardan maksimum verim nasıl alınabilir? gibi konularda müşterilerine bilgi aktaran KomKli Şişli klima servisi çalışanları güler yüzlü hizmet anlayışından hiçbir koşulda taviz vermiyor.

şişli klima servisleri

KomKli Şişli Klima Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Şişli’de klima servisi hizmeti verdiğimiz mahalleler şunlardır;

19.Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, H.Edip Adıvar Mahallesi, H.Rıfat Paşa Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Harbiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Kaptan Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, M.Şevket Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi ve Yayla Mahallesi.

Hızlı ve Kesin Çözümler için Doğru Adres: KomKli Şişli Klima Servisi

Klimalarınızın bakımı, arızalarının giderilmesi, montajının ya da sökümünün yapılması artık sorun olmaktan çıkıyor. Konusunda uzman kadrosuyla KomKli Şişli klima servisi müşterilerinin hayat konforlarını arttırıyor.

KomKli firmamızdan klima servisi hizmeti alan müşterilerimizin klima montaj servisleri sırasında maksimum verim alabilmeleri için klimalarının montaj edilecek yerin tespit edilmesinden, iç ve dış üniteler arasındaki bağlantıların yapılmasına, tesisat sisteminden tahliye borusunun izolasyonuna kadar tüm süreçleri sağlıyoruz.

Klimaları normalden farklı çalışmaya başlayan ve artık yeterince verim alınamayan klimaların tamir işlemleri sırasında da tüm uzmanlığını sergileyen KomKli  Şişli klima servisi çalışanları klimaların tüm problemlerini ivedilikle çözüyor. Gerektiğinde sağladığı orijinal yedek parçalarla da hizmet kalitesini perçinleyerek klimaların ömrünü uzatıyor.

Klimalarının bakım zamanını geçirmek istemeyen ve sağlıklı koşullarda yaşamayı tercih eden müşterilerimizin ilettiği klima bakım taleplerini de diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi ciddiye alan Şişli klima servisi firmamız KomKli %100 müşteri memnuniyeti oranıyla sektörde liderliğini korumaya devam ediyor.

Kaliteyi erişilebilir hale getiren, üstelik seçkin hizmetini uygun fiyatlarla sunan Şişli klima servisi KomKli, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda!

Şişli Klima Servisi
5 Kullanıcılar (11 Oy)
Değerlendirme

(11 Oy)

Değerlendirmede bulunun.